این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

جذب سلامتی و تندرستی پایدار، با سابلیمینال مسیج

  دوست دارید سلامتی خودتان را با تلاش  امکانپذیر کنید؟

  دوست دارید دیگر نگران سلامتی و تناسب اندام خود نباشید.

  دوست دارید از سلامتی کامل‌تان لذت ببرید؟

  می‌خواهید سلامتی‌تان را با استفاده از سابلیمینال مسیج تنظیم کنید؟

  می‌خواهید بدن سالم و در نتیجه ذهن سالم  داشته باشید.

زمانی که احساس سالم بودن، زندگی هیجان انگیز داشتن و پر از امکانات را میکنی. و میخواهی به بدنت انگیزه بیشتری بدی‌، سلامتی و تناسب اندام را سریعتر جذب کنی بهتره که صبحها سریع از رختخواب بلند شی و بدن خودت را با ورزش به چالش بکشی و به همراه آن از سابلیمینال استفاده کنی و از نتایج فوق الهاده آن متحیر بشی.

سلامتی کامل‌ و متعادل را با سابلیمینال تجربه کنید

با استفاده از  سابلیمینال مسیج از سلامتی کامل و مکانیسم متعادل‌سازی که بصورت اتوماتیک سیستم بدنتان را متعادل میکند لذت خواهید برد. همانطور که به سابلیمینال مسیج گوش میدهید، تعداد زیادی جملات تاکیدی مثبت قدرتمند کار خواهند کرد تا بر روی فکرتان نفوذ کنند. اینکار به افزایش سلامتی و رفاه  کمک میکنند و همچنین  ایمنی بدنتان را تقویت میکنند.

ارتباط بین ذهن سالم ، بدن سالم و احساس سلامتی و تندرستی

سابلیمینال مسیج سلامتی و تندرستی  با استفاده از جملات تأکیدی پنهان ، ذهن شما را بدون توجه به اینکه در چه وضعیتی هستید، دوباره برای داشتن احساس بهتر برنامه‌ریزی می‌کند و وقتی که مغز شما به طور مداوم در معرض پیام های مربوط با سلامتی و تندرستی، سیستم ایمنی سالم، احساس مثبت، انرژی درونی مثبت و … قرار می گیرد، اتصالات عصبی جدید در مغز شما شکل می‌گیرد و فرایند احساس بهتر و درمان آغاز میشود.

اگر با یک بیماری مبارزه میکنید و یا احساس خوبی ندارید گوش دادن به این فایل صوتی به شما کمک می کند تا سلامتی جسمی‌تان را بهبود ببخشید. این فایل صوتی شامل فرکانس های مرتبط با سلامتی و تندرستی است و ترکیب پیام های پنهان و موسیقی درمانی میتواند معجزه ای برای ذهن، بدن و روح شما باشد.

از آنجائیکه ثابت شده است که به هر چیزی که فکر کنید و هر احساسی که داشته باشید، سلامتی شما را تحت تاثیر قرار میدهد. اضطراب، استرس، بدبینی، منفی بودن، تغذیه نامناسب و … می‌تواند شرایط سلامتی جسمانی شما را تحت تأثیر قرار دهد.

گوش دادن به عبارت‌های تاکیدی پنهان این فایل صوتی، ذهن ناخودآگاهتان را مجدد برنامه ریزی می کند تا بتواند سیگنال های درمان و بهبود را به بدن ارسال کند. عبارت های تأکیدی این فایل صوتی به گونه ای طراحی شده که با گوش دادن به آن، احساس بهتری پیدا کرده و بهبود می یابید و در نتیجه شما را قویتر می کند.

پس نتیجه میگیریم یک بدن سالم نتیجه یک ذهن سالم و احساس مثبت سلامتی و تندرستی است.

به طور کلی با گوش دادن به سابلیمینال مسیج ، اعتماد به نفستان در مورد سلامتی‌تان افزایش می یابد ، میدانید که  بدن و ذهن‌تان  با همدیگر کار میکنند تا یک سیستم سالم و قویتر ایجاد کنند. طرز فکر مثبت تان به شما قدرتی میدهد تا زندگی سالم و بهتری را برای خودتان ایجاد کنید.

 بعد از استفاده از سابلیمینال جذب سلامتی و تندرستی نتایج زیر را تجربه کنید و از زندگی لذت ببرید.

  بدست آوردن سلامتی و زندگی شادتر و داشتن عمری با عزت نفس و سلامتی

بدست آوردن سلامتی و در مسیر سلامتنی ماندن.

   احترام به جسم فیزیکی با تغذیه سالم و طبیعی

   انجام کاری که زندگی را سالم ترو شادتر کند

  در اولویت قرار دادن ورزش و بهبود هر روزه سلامت فیزیکی

   افزایش دادن رفاه و ایمنی بدن از درون

  بهبود حالت خوش بینانه در ذهن و ایجاد انتخاب های زندگی سالم

  تمرکز کردن روی سلامتی با داشتن افکار و احساسات مثبت در مورد سلامتی

این سابلیمینال مسیج را با مزایای زیر تجربه کنید

کیفیت فوق العاده بالا

کیفیت فوق العاده بالا

گارانتی اثربخشی

گارانتی اثربخشی

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

سابلیمینال های استاندارد

سابلیمینال های استاندارد

پشتیبانی مادام العمر

پشتیبانی مادام العمر


سابلیمینال مسیج چیست؟

فایل های سابلیمینال مسیج، یا پیام های پنهان، فایل های صوتی هستند که به واسطه همکاری آهنگسازان و روانشناسان متخصص در برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ساخته می شوند. فایل های سابلیمینال حاوی پیام های پنهان در قالب نت های موسیقی می باشند که ضمیر خودآگاه شما قادر به درک مفهوم این پیام ها نمی باشد. بنابراین فایل های صوتی سابلیمینال مسیج با غیر فعال کردن ضمیرخودآگاه مستقیما به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده و مجددا ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند.

گارانتی سه گانه سابلیمینال مسیج

3 تضمین متمایز برای رضایت بخشی و آرامش خاطر شما

1.کیفیت

شما بالاترین سطح کیفیت در هر جنبه ای از سابلیمینال مسیج در جزئیات و ساختار این فایل ها تجربه خواهید کرد.

2.نتایج

پس از شروع گوش دادن به این سابلیمینال مسیج، متوجه تغییرات عمیق در وجودتان در روزهای آینده خواهید شد و نگرش شما نسبت به توانایی هایتان بصورت مثبت تغییر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی
چالش هدفگذاری 14 روزه
همین حالا دانلود میکنم
close-link