این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

 در تمام فعالیت‌های مربوط به مغز شما، اصلاح الگوهای ضمیر ناخودآگاه بیشترین تاثیر را در موفقیت و رشد شخصی و تحصیلی‌تان دارد.

 سابلیمینال مسیج، ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخوداگاه و ایجاد الگوهای ذهنی قدرتمند برای تحقق رشد و پیشرفت روزافزون شماست!

 با فایل‌های سابلیمینال مسیج و جملات تاکیدی مثبت ،بدون تلاش فیزیکی زیاد، سرعت رشد تغییرات مثبت‌تان را چند  برابر افزایش خواهید داد.

 استفاده از فایل های سابلیمینال مسیج یا پیام‌های پنهان، رشد شخصی را شروع کنید و از نتایج متحیر کننده آن در کسب موفقیت فردی لذت ببرید!

سابلیمینال مسیج یا پیام‌های پنهان، فایل‌های صوتی هستند که به واسطه همکاری آهنگسازان و روانشناسان متخصص در برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ساخته می‌شوند. فایل های سابلیمینال حاوی پیام های پنهان در قالب نت‌های موسیقی می‌باشند که ضمیر خودآگاه شما قادر به درک مفهوم این پیام ها نمی باشد.

بنابراین فایل‌های صوتی سابلیمینال مسیج با غیر فعال کردن ضمیرخودآگاه مستقیما به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده و مجددا ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند.

  نحوه تاثیر‌گذاری سابلیمینال مسیج یا پیام‌های پنهان بر ضمیر ناخودآگاه در جذب خواسته ها

 قدرت واقعی شما در جذب هر چیزی در ضمیر ناخودآگاه‌تان نهفته است. و ضمیر ناخودآگاه شما توانایی رساندن شما را به هر هدفی دارد. بنابراین با دسترسی به ضمیرناخودآگاه و بارگزاری مجدد آن به راحتی می توانید اهدافتان را محقق کنید و به آرزوهایتان برسید.

 این دنیای درون ما است که دنیای بیرون را شکل می‌دهد.

ساده‌ترین روش بارگزاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش سابلیمینال مسیج (پیام های پنهان)  است. این روش کلید طلائی ورود به دنیای‌ ذهن و کنترل آن برای هر فرد می‌باشد و کنترل ذهن، راز اصلی کنترل زندگی و ایجاد تغییرات دلخواه است.

در روش سابلیمینال مسیج ، جملات تاکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می‌شود که از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می‌شود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد.

این جملات تاکیدی پنهان در حقیقت ضمیر خودآگاه شما را که در برابر تغییر مقاومت می کند دور می زند و در نتیجه مانعی برای ورود آنها به اعماق ذهن شما وجود نخواهد داشت و تکرار آنها سبب ایجاد اتصالات عصبی جدید در ضمیر ناخوداگاه شما خواهد شد.

برای استفاده از فایل های صوتی سابلیمینال مسیج (پیام های پنهان) باید به این نکته توجه داشت که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می‌شود. با تکرار است که ذهن ناخودآگاه شما دوباره برنامه‌ریزی می شود و در نتیجه واقعیت‌های جدید زندگی آنگونه که شما دوست دارید شکل خواهد گرفت.

 با شروع گوش دادن به این فایل به موقعیت ها و پیشنهادات و افراد جدیدی که وارد زندگی شما می شوند دقت داشته باشید و مطمئن باشید این پدیده ها توسط قانون جذب و قدرت ضمیر ناخودآگاه وارد زندگی شما شده است پس با توجه و اقدام موثر خواسته‌های خود را دریافت نموده و لذت ببرید.

   بعد از گوش دادن به سابلیمینال مسیج چه نتایجی را تجربه خواهید کرد؟

 به دست آوردن یک اشتیاق سوزان برای موفقیت و تبدیل شدن به یک فرد موفق.

انگیزه و تمرکز بیشتر برای مطالعه در جهت اهداف 

 هر گونه مشکل یا موانع را با افزایش انگیزه حل خواهید کرد و پشت سر خواهید گذاشت.

  استفاده از فایل سابلیمینال را همین الان شروع کنید. و از نتایج آن متحیر شوید  و لذت ببرید!

این سابلیمینال مسیج را با مزایای زیر تجربه کنید

گارانتی اثربخشی

گارانتی اثربخشی

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

سابلیمینال های استاندارد

سابلیمینال های استاندارد

پشتیبانی مادام العمر

پشتیبانی مادام العمر

کیفیت فوق العاده بالا

کیفیت فوق العاده بالا


پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با نحوه تاثیر گذاری سابلیمینال مسیج ها ، دستور‌ العمل و نکات طلائی استفاده از سابلیمینال مسیج اینجا کلیک کنید و آن را بخوانید. تا بهترین نتایج را دریافت نمایید.

برای شنیدن قسمتی از این فایل صوتی کلیک کنید

گارانتی سه گانه سابلیمینال مسیج

3 تضمین متمایز برای رضایت بخشی و آرامش خاطر شما

1.کیفیت

شما بالاترین سطح کیفیت در هر جنبه ای از سابلیمینال مسیج در جزئیات و ساختار این فایل ها تجربه خواهید کرد.

2.نتایج

پس از شروع گوش دادن به این سابلیمینال مسیج، متوجه تغییرات عمیق در وجودتان در روزهای آینده خواهید شد و نگرش شما نسبت به توانایی هایتان بصورت مثبت تغییر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی
چالش هدفگذاری 14 روزه
همین حالا دانلود میکنم
close-link