این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ثروت و فراوانی را جذب زندگی تان کنید

  آیا می خواهید از تمام باورهای محدود کننده‌تان در مورد پول، فراوانی و ثروت خلاص شوید؟

  آیا می‌خواهید شکاف بین طرز فکرتان و نگرش فراوانی و ثروت  را پر کنید؟

  آیا می دانستید که پتانسیل تبدیل شدن به یک فرد ثروتمند را دارید؟

  آیا می خواهید زندگی سرشار از شادی و فراوانی را تجربه کنید؟

 سابلیمینال مسیج، بهترین و ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخوداگاه و ایجاد الگوهای ذهنی قدرتمند برای کسب اعتماد به نفس همراه با احساس ارزشمندی است!

سابلیمینال مسیج یا پیام‌های پنهان، فایل‌های صوتی هستند که به واسطه همکاری آهنگسازان و روانشناسان متخصص در برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ساخته می‌شوند. فایل های سابلیمینال حاوی پیام های پنهان در قالب نت‌های موسیقی می‌باشند که ضمیر خودآگاه شما قادر به درک مفهوم این پیام ها نمی باشد.

بنابراین فایل‌های صوتی سابلیمینال مسیج با غیر فعال کردن ضمیرخودآگاه مستقیما به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده و مجددا ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند.

شما می توانید با تغییر طرز تفکرتان با استفاده از سابلیمینال مسیج جذب ثروت و فراوانی، به یک ثروتمند ذاتی تبدیل شوید.

این مجموعه سابلیمینال مسیج چگونه به شما کمک خواهد کرد؟

اولین قدم برای جذب پول ، ثروت و فراوانی، «تغییرالگوهای ذهنی» در ضمیر ناخودآگاه‌تان است. چرا که افکار ذهنی‌تان در جذب پول نقش اساسی دارد. مثلا اگر طرز فکر شما مانند یک قهرمان نباشد هرگز یکی از آنها نخواهید بود.

حقیقت امر این است که اغلب مردم فکر می‌کنند زمانی که پول زیادی داشته باشند طرز فکر آنها همانند ثروتمندان خواهدشد؛ در حالیکه شما باید طرز فکر ثروتمندانه داشته باشید قبل از اینکه آن را به دست آورید، زیرا اگر این کار را نکنید ممکن است خودتان را نزدیک رویایتان ببینید، اما به آن نرسید.

پس باید الگوهای ذهنی مربوط به ثروت و فراوانی و موفقیت را در  خودتان تقویت کنید. و در ابتدا برای کار کردن روی ذهنتان باید الگوهایی منفی که در کودکی در مورد پول و ثروت در ذهن شما شکل گرفته است را اصلاح و تقویت نمایید.

سپس جذب ثروت و فراوانی را با استفاده از سابلیمینال مسیج و جملات تاکیدی مثبت  از طریق قدرت عمیق و مدیتیشن طبیعی با دقت انجام بدهید. این کار توانایی برای رسیدن عمیق به درون ذهن‌تان  هست.

با این کار باورهای محدود کننده‌ات را می‌شکنید و خودتان را برای باورهای جدید و مثبت آماده میکنید. اینکار به شما برای بدست آوردن یک طرز فکر و نگرش مثبت برای جذب پول ، ثروت و فراوانی کمک خواهد کرد.

توجه داشته باشید که شما با گوش دادن مرتب به این فایل سابلیمینال به خوبی در موقعیت دریافت جریان ثروت قرار می گیرید و جریان ثروت به شکل های مختلفی در زندگی و پیرامون شما نمایان می شود و حالا نوبت شماست که آن را دریافت کنید این مرحله همان مرحله دریافت در قانون جذب می باشد که باید از سوی شما انجام شود.

بنابراین با شروع گوش دادن به این فایل به موقعیت ها و پیشنهادات و افراد جدیدی که وارد زندگی شما می شوند دقت داشته باشید و مطمئن باشید این پدیده ها توسط قانون جذب و قدرت ضمیر ناخودآگاه وارد زندگی شما شده است پس با توجه و اقدام موثر خواسته خود یعنی جریان ثروت را دریافت نموده و لذت ببرید.

نحوه تاثیر گذاری سابلیمینال مسیج جذب ثروت و فراوانی

 قدرت واقعی شما در جذب هر چیزی در ضمیر ناخودآگاه‌تان نهفته است. و ضمیر ناخودآگاه شما توانایی رساندن شما را به هر هدفی دارد. بنابراین با دسترسی به ضمیرناخودآگاه و بارگزاری مجدد آن به راحتی می توانید اهدافتان را محقق کنید و به آرزوهایتان برسید.

تحقیقات دانشمندان ثابت کرده که کنترل ذهن، ضمیر ناخودآگاه و باورهای ما تاثیر مستقیمی بر کنترل زندگی در ابعاد مختلف مادی، روحی، شخصیتی، فکری و معنوی دارد.

در واقع این دنیای درون ما است که دنیای بیرون را شکل می‌دهد.

ساده‌ترین روش بارگزاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش سابلیمینال مسیج (پیام های پنهان)  است. این روش کلید طلائی ورود به دنیای‌ ذهن و کنترل آن برای هر فرد می‌باشد و کنترل ذهن، راز اصلی کنترل زندگی و ایجاد تغییرات دلخواه است.

در روش سابلیمینال مسیج ، جملات تاکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می‌شود که از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می‌شود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد.

این جملات تاکیدی پنهان در حقیقت ضمیر خودآگاه شما را که در برابر تغییر مقاومت می کند دور می زند و در نتیجه مانعی برای ورود آنها به اعماق ذهن شما وجود نخواهد داشت و تکرار آنها سبب ایجاد اتصالات عصبی جدید در ضمیر ناخوداگاه شما خواهد شد.

برای استفاده از فایل های صوتی سابلیمینال مسیج (پیام های پنهان) باید به این نکته توجه داشت که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می‌شود. با تکرار است که ذهن ناخودآگاه شما دوباره برنامه‌ریزی می شود و در نتیجه واقعیت‌های جدید زندگی آنگونه که شما دوست دارید شکل خواهد گرفت.

وقتی شما شروع به شنیدن این فایل می‌کنید متوجه ایجاد تغییرات در ذهن و باورها و عملکردتان می شوید و به تدریج که فایل ها را بیشتر می‌شنوید پذیرش پیامهای سابلیمینال در ضمیر ناخودآگاه  افزایش می‌یابد و تاثیرات آن در دنیای اطرافتان عمیقتر و قویتر می‌شود.

مزیت سابلیمینال مسیج

مزیتی که فایل های سابلیمینال مسیج نسبت به دیگر روش های برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملا اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید.

به محض اینکه به این فایل سابلیمینال که برای برنامه‌ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه طراحی شده گوش می دهید فرصت های ثروت آفرین در غالب انسان های جدید و یا پیشنهاد کار جدید و یا یک ایده راه اندازی کسب و کار جدید و یا هر موقعیت جدید دیگری نمایان می‌شود .

در این مرحله شما باید آمادگی پذیرش جریان ثروت را داشته باشید و با پیگیری و دست به عمل زدن خواسته خود را که همان کسب پول و ثروت هست رو دریافت کنید توجه داشته باشید که اگر دست به عمل نزنید طبیعتا نتیجه ای نمی گیرید.

  بعد از گوش دادن به سابلیمینال جذب ثروت و فراوانی چه نتایجی را تجربه خواهید کرد؟

  باورهای ذهن‌تان مثل افراد ثروتمند خواهد شد و مانند آنها فکر خواهید کرد

  الگوی فکری شما را برای ثروتمند شدن و بزرگ فکر کردن متعهد و همسو می کند.

  هم فرکانس شدن ارتعاشات خود با ارتعاشات فراوانی و  افزایش رفاه در زندگی روزانه.

   تجربه فراوانی در حالت های جسمی، عاطفی و روحی.

   با فایل‌های سابلیمینال مسیج و جملات تاکیدی مثبت ،بدون تلاش فیزیکی زیاد، سرعت رشد تغییرات مثبت‌تان را چند  برابر افزایش خواهید داد.

  استفاده از فایل سابلیمینال را شروع کنید. و از نتایج آن متحیر شوید  و لذت ببرید!

این سابلیمینال مسیج را با مزایای زیر تجربه کنید

کیفیت فوق العاده بالا

کیفیت فوق العاده بالا

گارانتی اثربخشی

گارانتی اثربخشی

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

سابلیمینال های استاندارد

سابلیمینال های استاندارد

پشتیبانی مادام العمر

پشتیبانی مادام العمر


پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با دستور‌ العمل و نکات طلائی استفاده از سابلیمینال مسیج اینجا کلیک کنید و آن را بخوانید. تا بهترین نتایج را دریافت نمایید.

گارانتی سه گانه سابلیمینال مسیج

3 تضمین متمایز برای رضایت بخشی و آرامش خاطر شما

1.کیفیت

شما بالاترین سطح کیفیت در هر جنبه ای از سابلیمینال مسیج در جزئیات و ساختار این فایل ها تجربه خواهید کرد.

2.نتایج

پس از شروع گوش دادن به این سابلیمینال مسیج، متوجه تغییرات عمیق در وجودتان در روزهای آینده خواهید شد و نگرش شما نسبت به توانایی هایتان بصورت مثبت تغییر خواهد کرد.

15 دیدگاه ها

 1. حسین محبی گفت:

  با سلام من فایل را خریدم میخواستم بدونم چگونه به این فایل گوش بدهم. … ممنونم بابت راهنماییتون

 2. مجید گفت:

  سلام خسته نباشید من ایمیلی برام فرستاده نشده میشه پیگیری کنید

  • متا فکر گفت:

   سلام وقت تون بخیر
   از خریدتون متشکریم

   بعد از پرداخت به صفحه دانلود منتقل میشید. همچین فایل ها از طریق تلگرام براتون ارسال شد.

   موفق باشید

 3. کریم گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشی
  جواب پیام منو ندادین.
  لطفا کمک کنید
  تلگرام بدین که بتونم سوالام رو راحت تر بپرسم

  • متا فکر گفت:

   سلام وقت تون بخیر

   09127408199
   میتونید با این شماره در تلگرام در ارتباط باشید.

   با تشکر

 4. ساناز گفت:

  امروز داشتم به این فکر میکردم که از روزی که از پیام های پنهان جذب ثروت استفاده میکنم . هر روز باورم به خودم زیاد شده و جا برای فراوانی و خرید و اومدن چیزای جدید باز شده و تونستم چیزای جدید وارد خونمون کنم .

 5. محمد رضا گفت:

  سلام. شغلم مرتبط با دوسه اداره دولتی و چندین شرکت خصوصی بود ساخت و مونتاژ تابلوبرقهای صنعتی و روشنایی ولی همشون بدلیل نداشتن بودجه عمرانی و عدم دریافت مطالبات قبلی راکد هستند. دنباله راهکارم.پس اندازم تمام شده. فکر نمیکنم چملات تاکیدی و پیام های پنهان بتونن برام کاری کنن

 6. آرمین گفت:

  این پیام پنهان را گرفتم .. هنوز تموم نکردم ار نظر تعداد روزایی که باید گوش میدادم ولی تا اینجایی که گوش دادم عالی بود.

 7. Ali گفت:

  سلام
  وقت به خیر
  ابتدا عذر میخوام که این موضوع رو اینجا مطرح میکنم, نمیدونستم کجا سوالم رو بپرسم؛ از این بابت عذرخواهم.

  من مدتیه با سابلیمنال آشنا شدم و اولین سوالی که برایم مطرح شد که آیا این گفته ها بر اساس مستندات علمی است؟ و آیا علم این ها رو تایید کرده؟
  من لابه لای صفحات وب جستجو کردم, اما شوربختانه من مطلب و مستندات علمی که این موضوع رو تایید کنه پیدا نکردم؛ در وبسایت شما و دیگر وبسایت ها صرفا بر روی مطالبی که ذهن ناخودآگاه ما قدرتمند و بسیار تاثیرگذاره بسنده شده و از همین روی نتیجه گرفته شده که این پیام های پنهان مستقیم روی ذهن ناخودآگاه ما تاثیر به سزا و کارآمد داره.

  در اینکه ذهن ناخودآگاه قدرتمنده شکی نیست؛ منتها صحبت من روی پیام های پنهانه که در سایت شما و دیگر وبسایت ها به صورت فایل های سابلیمنال عرضه شده؛ ما همه در مورد تلقین شنیدیم و اینکه تاثیر داره و ذهن ناخودآگاه فرای از خودآگاه عمل میکنه,
  اما آیا میتونید مدارک و مستندات علمی در این مورد (سالیمنال و تاثیر پیام ها پنهان) بیان کنید و آیا نتیجه گرفته شده که صد درصد دارای نتیجه است؟؛

  در وبسایت هایی هم مطالبی راجع به تایید نشدن صد درصدی سابلیمنال خوندم و نمونه هایی رو برای عدم تایید و رد این موضوع بیان کرده بود و اینکه در مجامع علمی و دانشگاهی مستندات خاص و قابل ذکر موجود نیست.

  در آخر این رو عرض کنم که این صحبت های من نه از روی غرض ورزی و رد این موضوع بلکه کنجکاوی ست؛ دوست دارم و مشتاقم بیشتر بدانم و بهتر دونستم از افرادی بپرسم که در بطن این موضع هستند و حتما که اطلاعات قابل عرضه و تایید شده ای دارند. امیدوارم که اصل صحبت و منظورم رو کامل رسونده باشم و جوابتون رو دریافت کنم.
  با مهر …

 8. علی گفت:

  سلام
  تاکیدات به کار رفته فارسی هستن؟

  • متا فکر گفت:

   سلام. عبارات تاکیدی بکار رفته در سابلیمینالها فارسی هستند. همچنین جهت اطمینان بیشتر میتوانید بخش جملات تاکیدی را مشاهده نمایید.
   https://metafekr.com/affirmation/

 9. حسینی گفت:

  سابلیمینال جذب ثروت صوتی یا تصویری هست؟

 10. متا فکر گفت:

  این سابلیمینال هم صوتی و هم تصویری (برای تجسم سازی ذهن ) هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی
چالش هدفگذاری 14 روزه
همین حالا دانلود میکنم
close-link