کار ممنوعه در قانون جذب
4 کار ممنوعه در قانون جذب - 4 کار ممنوعه در قانون جذب

4 کار ممنوعه در قانون جذب

تمریناتی روزانه ای که در قانون جذب انجام میدید، لحظه به لحظه شما را در مدار خواسته تون نگه میدارد تا وقتی که اون خواسته متجلی و وارد زندگی شما شود؛

چهار کار منفی و سمی وجود دارد که کارهای مثبتی که شما را در مدار هدف و خواسته هاتون نگه میداره رو از بین میبره و باعث جذب ناموفق میشه!

در واقع سرعت گیر های قانون جذب به شرح ذیل می باشند.

20160429151759 exhausted man procrastination - 4 کار ممنوعه در قانون جذب

1. انتقاد کردن

به ترتیب اهمیت انتقاد کردن از خودتون، دیگران و محیط ؛

.

چرا انتقاد کردن باعث میشه ، شما به چیزی که میخواهید نرسید؟

انتقاد یعنی توجه کردن به چیزهایی که نمی‌خواهید. به هر چیزی توجه کنید اون رو به بیشتر جذب میکنید!

پس هرگز نگویید چرا من بی نظمم ؟ چرا من اینطوریم؟ چرا همسرم اینطوریه؟ چرا خونه ام این ایراد رو داره؟  چرا …؟

قطعه همه چیز و همه کس ، ایرادهایی دارند، منکرش نمیشیم. اما میگیم با انتقاد کردن فقط اون ایرادها رو بیشتر و بیشتر میکنید!

 راه حل چیه؟

اینه که هر وقت خواستید از چیزی یا کسی یا خودتون انتقاد کنید،

این جمله رو با خودتون تکرار کنید:

پول و فراونی - 4 کار ممنوعه در قانون جذب

هیچکس و هیچ چیز کامل نیست.

2. ترساندن خودتان (تلقینات منفی ممنوع)

متاسفانه مغز آدما هر چیزی رو خیلی بزرگتر از واقعیت جلوه میده؛ حتما تجربه داشتید که بعد از انجام کاری که قبلا از اون میترسیدید با خودتون گفتید: همین بود، چقدر بزرگش کرده بودم، چقدر الکی میترسیدم!

.

یادتون باشدکه افکار منفی مثل قطرات باران هستند، چند تا دونه از اونها هیچ کاری نمیتوانند انجام بدهند، اما وقتی بطور پیوسته باشند اولش یک گودال درست میکنند، بعدش یک حوضچه کوچک، بعد یک دریاچه و در آخر به یک اقیانوس بزرگ تبدیل میشوند. که میتوانند فرد رو کاملا در خودشون غرق کنند!

.

برای افکار مثبت هم همین رابطه وجود داره؛ یعنی شما میتوانید با افکار مثبت یه گودال، یک حوضچه و در نهایت یک اقیانوس بسازید و در آن شناور باشید و اجازه بدید که افکار مثبت شما رو به جایی که میخواهید ببرند.

اما چطور میشه ترس هایی که خودمون ایجاد کردیم رو از بین ببریم …؟

خیلی ساده است اول باید تفکر منفی یا ترس تون رو مشخص کنید و بعد با متضاد اون یک جمله تاکیدی مثبت بسازید ! مثلا اگر فکر منفی به شما میگه که شما شکست میخورید یک جمله تاکیدی مثبت ایجاد و به مدت 30 روز با حس خوب تکرار کنید مثلا

من میتوانم . من موفق میشوم و …

3. غیبت

وقتی کسی غیبت میکنه خودش متوجه نیست که داره چیکار میکنه!

حالا مسئله گناه بودنش به کنار اما ما وقتی غیبت میکنیم در اصل داریم به خودمون اسیب میزنیم و شخصیم که داره به حرفای ما گوش میده هم اسیب میبینه.

وقتی که مدام داریم از بدی های یک شخصی حرف میزنیم ینی داریم به قسمت بد و منفی اون آدم توجه میکنیم و اینطوری از همونم بیشتر و بیشتر دریافت میکنیم!

اوایل این اتفاق خیلی سخته که بخوایم جلوی خودمونو بگیریم که غیبت نکنیم یا مثلا دوست مون داره پشت سر کسی حرف میزنه ما ناخواسته داریم گوش میدیم! یا میتونیم بهش خیلی رک بگیم که بهتره پشت سر کسی بدی هاشو نگیم.

یا اینم که خودمونو بزنیم به نشنیدن یا یه جوری بحث رو عوض کنیم

وقتی ما به صورت خوداگاه اجازه ندیم که پیام های منفی رو از طریق گوش مون دریافت کنیم، اونطوری کم کم این چیزها از زندگی ما دور میشن…

گاها جلسات غیبت یهو تا چند ساعت طول میکشن!! خب ما همونو میتونیم برعکسشو استفاده کنیم میتونیم جای اینکه مدام از بدی های طرف بگیم از خوبی هاش بگیم. اینطوری دائما روی خوش اون شخص رو جذب میکنیم و حتی اگر آدم بدی باشه در کل، در برخورد با ما خوب صحبت خواهد کرد…

4. درد و دل و دلسوزی کردن

وقتی در حال صحبت کردن درباره مشکلات زندگیمون هستیم داریم در دل می‌کنیم. فرقی هم نداره این صحبت‌ها رو با چه کسی مطرح می‌کنیم. باز هم فرقی نداره این صحبت‌ها رو در شرایط روحی بد انجام می‌دیم یا شرایط روحی خوب.

پس هر نوع صحبت درباره مشکلات زندگی، با هر کسی و در هر شرایطی درد دل بحساب میاد.

موقع درد دل کردن فرکانس‌های منفی تولید می‌کنیم.

با سابلیمینال و جملات تاکیدی در زمینه های مختلف ، عزت نفس ، تقویت اعتماد به نفس، کاهش استرس ، جذب ثروت و موفقیت و باورهای خودتان را به سرعت تقویت خواهد کرد.

برای خودباوری خودتان بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی
چالش هدفگذاری 14 روزه
همین حالا دانلود میکنم
close-link