7 تکنیک قانون جذب برای جذب سریع اهداف و خواسته‌ها 900x480 - 7 تکنیک برای جذب سریع خواسته‌ها

برخی از سوالات رایج در مورد قانون جذب

با توجه به اینکه خیلی از افراد در مورد قانون جذب سوالات گوناگونی در ذهن خود دارند میخواهم پاسخ پرتکرار ترین سوالات مربوط به قانون جذب را به شما بدهم.

۱- دقیقا قانون جذب چگونه عمل میکند؟

اگر بخواهم خیلی ساده به شما بگویم که قانون جذب چگونه عمل می کند، افکار شما دارای انرژی و ارتعاش است. یعنی وقتی شما به هرچیزی فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات و جهان هستی هستید.

وقتی به بی پولی فکر می کنید ارتعاش بی پولی را به کائنات میفرستید. وقتی به پول و ثروت توجه می کنید در حال جذب پول و ثروت هستید. در کل به هر چیزی فکر میکنید در حال جذب آن هستید.

برای اینکه بتوانید از قانون جذب در جهت خواسته ها و آرزوهایتان استفاده کنید باید ذهنتان را کنترل کنید و از قدرت ذهن تان استفاده کنید.

۲- چگونه افکارمان را کنترل کنیم؟

در اوایل راه اگر بخواهید افکارتان را کنترل کنید ممکن است خیلی برایتان سخت و دشوار باشد. توصیه می کنیم برای کنترل افکارتان از تمرینات قانون جذب استفاده کنید.

می توانید از جملات تاکیدی مثبت و سابلیمینال مسیج استفاده کنید. می توانید از تجسم خلاق و تصویرسازی ذهنی استفاده کنید. به هر حال باید هرکاری کنید تا احساساتتان خوب شود.

۳- از کجا بفهمیم در حال جذب خواسته هایمان هستیم؟

برای اینکه ببینید آیا از قانون جذب دارید به درستی استفاده می کنید و در مسیر آرزوهایتان قرار گرفتید به احساساتتان توجه کنید.

احساسات نقش بسیار مهمی دارد. شما از طریق احساساتتان می توانید متوجه شوید که در مسیر خواسته هایتان قرارگرفتید یا ناخواسته هایتان!

اگر احساستان خوب بود نشانه این  است که در حال جذب چیزهای خوب هستید. نگران نباشید کائنات چیزهای خوب را وارد زندگیتان خواهد کرد. پس کار اصلی شما خوب کردن احساساتتان است.

۴-چگونه پول و ثروت جذب کنیم؟

برای اینکه بتوانید پول و ثروت جذب کنید باید به پول توجه کنید. نسبت به پول احساسات خوبی در خودتان ایجاد کنید. باید باورهایتان را نسبت به پول عوض کنید.

در کل باید ارتعاش پول بفرستید تا بتوانید از قانون جذب در جهت جذب ثروت و پول استفاده کنید.

توجه به پول و ایجاد احساس خوب باعث می شود ارتعاش پول به کائنات بفرستید. کائنات با دریافت ارتعاش که فرستادید پول و ثروت زیادی را وارد زندگیتان خواهند کرد.

میتوانید از جملات تاکیدی و سابلیمینال مسیج جذب ثروت و موفقیت استفاده کنید. کلیک کن

۵- چقدر طول میکشد به آرزوهایمان برسیم؟

به یاد داشته باشید که برای کائنات هیچ زمانی وجود ندارد. کائنات تنها با دریافت ارتعاش تان خواسته و یا ناخواسته ایی را وارد زندگیتان خواهند کرد.

پس شما باید به صورت مداوم ارتعاش اهدافتان را به کائنات ارسال کنید. کائنات خدا ساده ترین مسیر را برای رسیدن شما به خواسته ها و آرزوهایتان را در جلوی راهتان قرار بدهد.

چرا قانون جذب برای عده‌ای عمل نمیکند؟

اگر شما اصولی از این قانون استفاده کنید می توانید به هر خواسته و هدفی که دارید برسید. و تنها دلیلی که باعث می شود نتوانید از این قانون به درستی نتیجه بگیرید این است که شما ارتعاش خواسته و هدف تان را به درستی به کائنات و جهان  هستی ارسال نمیکنید.

تا به حال شده از خوانــــدن کتاب های روانشناسی و تکرار عبارات تاکیدی خسته و دلزده شوی و به خودت بگویی: «دیگر جواب نمی‌دهد» یا گاهی اوقات وقتی همه تلاشت را برای رسیدن به کاری انجام می دهی و نتیجه ای نمی‌گیری، زیر لبت زمزمه کنی:«قانون جذب یک دروغ بزرگ بیش نیست»!

بگذار همین الان خیالت را راحت کنم که این تنها مشکل شما نیست و میلیون ها نفر دیگر مانند خودت نمی‌توانند به درستی از قانون جذب استفاده کنند.

دلایل اصلی که باعث میشه از قانون جذب نتیجه نگیرید؟

 • هنوز ایمان و باور تان نسبت به قانون جذب زیاد نشده است.

 •  در زمینه قانون جذب هیچ مطالعه ای ندارید

 • هیچ تمرینی در زمینه قانون جذب انجام نمی دهید.

 • نداشتن احساس خوب بر روی خواسته ها و اهداف

خلاصه

در این مقاله به صورت کامل گفتیم که قانون جذب چیست و چگونه به وسیله این قانون می توانید به تمام اهداف و خواسته هایتان برسید.

قانون جذب یک قانون ثابتی است که همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است. شما چه این قانون را بدانید و چه ندانید همیشه و در همه جا این قانون برای تان عمل می کند.

با استفاده از قانون جذب می‌توانید شرایط زندگی تان را به یک زندگی ایده آل تبدیل کنید، در کل اگر قانون جذب را کامل یاد بگیرید می توانید خودتان زندگیتان را همانطور که دوست دارید بسازید.

هر فکری که درون ذهنتان می آید دارای یک سری انرژی و ارتعاش می باشد. وقتی به چیزی فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات و جهان هستی می باشید و آن چیز بر اساس قانون جذب وارد زندگی تان می شود.

اگر داری به بی پولی و نبود کار فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش بی پولی و بیکاری به کائنات هستید و کائنات بیکاری و بی پولی بیشتری را وارد زندگی تان می کند.

برای اینکه بتوانید از این قانون استفاده کنید باید افکارتان را کنترل کنید و در اختیار بگیرید. اگر افکارتان را کامل در اختیار بگیرید می توانید به تمام آرزوهایتان برسید.

بهترین و موثرترین راه برای در اختیار گرفتن افکارتان تمرین کردن است. شما با انجام تمرین روزانه قانون جذب می توانید به صورت کامل کنترل ذهن تان را به اختیار بگیرید و ارتعاش آرزوهایتان را بفرستید.

وقتی تمارین قانون جذب را پس از مدتی انجام دهید وارد ضمیر ناخودآگاه تان شده به صورت ناخودآگاه بدون نیاز به تمرین کردن ارتعاش اهدافتان را می‌فرستید و این مرحله مرحله ای است که شما خیلی راحت به تمام آرزو ها و اهدافتان می رسید.

اگر این مقاله را مطالعه نکردید پیشنهاد می کنم حتما یک بار کامل این مقاله را بخوانید، هیچ چیز اتفاقی نیست و ممکن است همین مقاله زندگیتان را به کل تغییر بدهد.

 

برای مشاهده مقالات در زمینه های مختلف بر روی لینک ها زیر کلیک کنید

صفحه محصولات سایت متافکر

 

با سابلیمینال و جملات تاکیدی تقویت اعتماد به نفس، عزت نفس و … باورهای خودتان را به سرعت تقویت خواهد کرد.

برای خودباوری خودتان بر روی لینک های زیر کلیک کنید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

10 دیدگاه ها

 1. فاطمه حسینی گفت:

  سلام .من در سایت های متفاوت در مورد قانون جذب خونده بودم . تشکر میکنم که بصورت کامل در یکجا مطالب را قرار دادین تا مخاطب از یان مقاله به اون مقاله نره. یادم نرفته بگم به شخصه از تصویر سازی ذهنی خیلی نتیجه گرفتم.

  • متا فکر گفت:

   با سلام متافکری عزیز خیلی خوشحالیم که براتون مفید و مثمر واقع شده است.

 2. مهدیه گفت:

  از تلاشی که برای شناساندن قانون جذب و احساس مثبت به مردم میکنید تشکر میکنم.

 3. نهال گفت:

  عالی بود. من واقعا از تک تک مطالب این سایت لذت می برم . و خدا رو شکر می کنم توسط یکی از دوستانم با این سایت آشنا شدم.

  • متا فکر گفت:

   با سلام. خیلی خوشحالیم که مطالب سایت براتون مفید واقع شده است. هر پیشنهاد و انتقادی داشتید لطفا ارسال کنید.

 4. بهاره گفت:

  سلام من به قانون جذب اعتقاد دارم ولی نمیدونم چرا موقع تمرکز کردن همش حس منفی میاد تو سرم و باعث میشه شک کنم به کائنات در حالی که خیلیی اعتقاد دارم اینم بگم روحیم خرابه بخاطر اونه یعنی؟

  • متا فکر گفت:

   سلام وقتتون بخیر متافکری عزیز. احساسات منفی بخاطر ورودی های منفی ذهنتون شما باید ورودی ذهنتون مثبت کنید تا احساساتتون خوب بشه. میتونید از تجسم خلاق و تصویر سازی ذهنی و حتی عبارات تاکیدی استفاده کنید.

 5. رها گفت:

  سلام میتونم با قانون جذب چیز های گران قیمتی مثل ماشین و ساعت و… که دوست دارم رو بخرم

  • متا فکر گفت:

   سلام وقتتون بخیر بله شما به هر خواسته و هدفی که میخواید میتوانید برسید فقط باید ارتعاش خواسته و هدفتون رابفرستید و احساساتتون خوب باشه .

 6. ممنونم از مقاله ی خوبتون عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی
چالش هدفگذاری 14 روزه
همین حالا دانلود میکنم
close-link