7 تکنیک قانون جذب برای جذب سریع اهداف و خواسته‌ها 900x480 - 7 تکنیک برای جذب سریع خواسته‌ها
7 تکنیک قانون جذب برای جذب سریع اهداف و خواسته‌ها - 7 تکنیک برای جذب سریع خواسته‌ها

چگونه از قانون جذب برای رسیدن به اهدافمان استفاده کنیم؟

در این مقاله بصورت خلاصه میخوام بگم قانون جذب چیه و چطوری عمل میکنه. و چگونه با چه تکنیکهایی از قانون جذب برای رسیدن به اهدافمان استفاده کنیم؟

قانون جذب چیست؟

قانون جذب همانند یک دستگاه فتوکپی عظیم عمل میکند.به اینصورت که آنچه را شما دقیقا فکر یا احساس میکنید، عینا به شما باز می‌گرداند.

قانون جذب میگه: اگر افکار غالب تو در طول روز و هفته و ماه از جنس افکار خوب باشه.

اتفاقات و شرایط خوب مشابهی تو مسیر زندگیت قرار می گیره و اگر تو در طول روز عموما افکار بد و منفی تو ذهنت رفت و امد کنند، اتفاقات و شرایطی از همون جنس بد رو به خودت و زندگیت جذب می کنی.

در واقع قانون جذب می گوید: افکار ما قدرت تغییر واقعیت را دارند.

افکار خوب مثل: امید، اعتماد، ایمان، خوشبینی می توانند خوشبختی و ثروت آرامش به ارمغان آورند؛

پس اگر شاد، با اعتماد به نفس، شکرگزار، هیجان زده، منتظر پیروزی و برای بدست آوردن بهترین­ها شور و شوق داشته باشید آنگاه تمام موفقیت­ها به سویتان خواهد آمد.

در حالی که افکار بد مثل: منفی نگری، ترس، خشم می توانند موانع موفقیت باشند. پس اگر ترسو، عصبی، حسود، عصبانی، ناامید و منتظر شکست باشید آنگاه سرنوشت شما شکست است.

دوستان قانون جذب را چه باور کنید یا نکنید! چه بخواهید یا نخواهید! یا چه خوشتان بیاید یا نیاید!” قانون جذب” همیشه و در همه جا و در تمام شرایط در حال عمل کردن است و کار می کند.

قانون جذب آنچه را که شما دقیقا فکر یا احساس میکنید، عینا به شما باز می‌گرداند.

اگر آنچه که به شما باز می گردد، آن چیزی نیست که شما بدان مایلید؛ به این دلیل است که شما اغلب اوقات از افکار و احساسات خود غافلید.

چطور از قانون جذب استفاده کنم؟

اولین قدم در مورد جذب اهداف آشنایی با سازو کار جهان ارتعاشی هستش ، تمام چیزهایی که در اطراف ما وجود داره  از ارتعاش تشکیل شده و مغز ما فرستنده و گیرنده ارتعاشاست.

البته این نکته را هم بگویم قانون جذب یک قانون ثانویه است و قانون اصلی قانون ارتعاش است. برای اینکه عملکرد قانون جذب را به صورت کامل به شما بگویم قبل از هر چیز باید قانون ارتعاش را به شما یاد بدهم.

در اینجا چند نکته را میگم تا براحتی بتوانید از قانون جذب نتیجه بگیرید.

1. قانون ارتعاش رو درک کن

19751vfv0bnvwjpg 1024x576 - 7 تکنیک برای جذب سریع خواسته‌ها

قانون ارتعاش یعنی اینکه تمام افکاری که درون ذهنتان می آید دارای یکسری ارتعاش و انرژی می باشد که همین باعث می‌شود. خواسته ها و ناخواسته هایتان وارد زندگیتان شود،
وقتی به چیزی فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید و تمام این ارتعاش هایی که ارسال می کنید با استفاده از قانون جذب
سازماندهی می شود .

برای اینکه بتوانید با استفاده از قانون جذب به تمام اهداف و آرزوهایتان برسید باید ارتعاش خروجی ذهنتان را کنترل کنید. برای اینکار باید افکارتان را کامل کنترل کنید و در اختیار بگیرید.

2. به احساس خودت توجه کن

احساس ،بیانگر جهت ارتعاش در بدن شماست که در هر لحظه بر اساس ارتعاشی که میفرستید به شما بازخورد میده ؛ در قالب احساس خوب و بد.

برای اینکه ببینید با استفاده از قانون جذب دارید خواسته هایتان را جذب می کنید یا نا خواسته هایتان را. باید به احساسات تان توجه کنید. باید ببینید وقتی به چیزی فکر می کنید حستان خوب است یا بد؟ اگر حس خوبی داشتید دارید خواسته تان را جذب می کنید اما اگر احساس تان بد بود باید حس تان را خوب کنید.

در زندگی قانون جذب مثل یک طناب میماند. وقتی به چیزی فکر می کنید دقیقا مثل این است که به وسیله یک طناب آن چیز را به سمت خودتان بکشید.

به عنوان مثال اگر در حال فکر کردن به بی پولی هستید آن بی پولی را به سمت خودتان می کشید.پس به قانون جذب به دید یک طناب نگاه کنید، شما با طناب هرگز نمی توانید چیزی را هل دهید و از زندگیتان خارج کنید. وقتی به چیزی فکر می کنید و بر روی چیزی متمرکز می شوید آن را به سمت خودتان می کشید.

زندگیتان را بر اساس افکار و احساساتتان میسازید. به هر چیزی فکر کنید و احساس اش کنید آن را جذب خواهید کرد و در زندگی تان تجربه می کنید.

اگر فکر و احساس کنید:” امروز، زندگی برایم خوب و خوشایند است” قانون جذب شرایط، واقعیت و افرادی را برایتان در زندگیتان جذب می کند که واقعیت زندگی تان خوشایند شود. و برعکس.

به عنوان مثال: تصور کنید که افکار شما مشابه یک ماشین است و احساساتتان مانند سوخت عمل میکند. یک وسیله نقلیه بدون هیچ سوختی بدون حرکت و خاموش می ماند و تا سوختی درون آن نریزید هرگز نمی توانید به وسیله آن جایی بروید زیرا سوخت همان قدرتی است که باعث می شود ماشین شما حرکت کند. در مورد افکار و احساسات نیز به همین روال است.

2-1 . احساست رو خوب کن

Marketing Change Your Life - 7 تکنیک برای جذب سریع خواسته‌ها

اگر میخوای تمام جوانب زندگیت تحت تاثیر قرار بگیره و پیشرفت کنی ، باید یاد بگیری احساست را مدام خوب کنی و خوب نگه داری .
چون با این کار در هر لحظه در حال فرستادن ارتعاش مثبت به جهان هستی.

چگونه احساساتمان را برای استفاده از قانون جذب خوب کنیم؟

با استفاده از روش های زیر میتوانید احساساتتان را خوب کنید که این روش ها عبارت است از:

با استفاده از این روش ها میتوانید احساساتتان را خوب کنید و در مسیر خواسته ها و آرزوهایتان قرار بگیرید.

برای دریافت جملات تاکیدی مثبت و سابلیمینال مسیج کلیک کن

راز اصلی خوب کردن احساساتتان کنترل کردن ورودی ذهنتان است. در کل برای اینکه بتوانید احساساتتان را خوب کنید باید ورودی های ذهنتان را کنترل کنید. وقتی به چیزهای منفی فکر مثل بیماری، بی پولی و… فکر میکنید احساساتان بد میشود.

برای اینکه ورودی ذهنتان منفی است. ولی وقتی به چیزهای مثبت مثل نعمت هایی که خدا به شما داده است فکر میکنید ورودی های ذهنتان مثبت میشود برای همین احساساتتان خوب میشود. و به یاد داشته باشید که احساسات خوب باعث جذب چیزهای مثبت در زندگیتان میشود.

3 .  از تجسم استفاده کن

imagination is the beginning of creation HD - 7 تکنیک برای جذب سریع خواسته‌ها
تصویرسازی ذهنی و تاثیر آن بر ضمیر ناخود‌آگاه

تجسم، یکی از قویترن تمرین ها  در حیطه قانون جذب هستش، شب ها قبل از خواب  اهداف و خواسته خودتون رو با جزییات تمام تجسم کنید.طوری که انگار الان اون هدف رو داری

4 .   جملات تاکیدی مثبت در راستای اهدافت بنویس و بگو

جملات تاکیدی مثبت روزانه یک روش عالی برای کمک به ذهنتان است تا باورهای جدید را بپذیرد و باورهای قدیمی که به هدف های عالی‌تان خدمتی نمی‌کنند را رها کند و دور بریزد.

بهترین روش برای استفاده از جملات تاکیدی مثبت این است که آنها را حداقل دو بار در روز تکرار کنید:

 • درست قبل از اینکه به رختخواب بروید
 • به محض این که از خواب بیدارمی شوید

جملات تاکیدی مثبت را در حالیکه به خودتان در آینه نگاه میکنید، تکرار کنید. در حال ایستاده، مستقیم با اعتماد به نفس به خودتان نگاه کنید و با صدای بلند، واضح و با اطمینان، جملات تاکیدی را تکرار کنید.

برای دریافت جملات تاکیدی مثبت و سابلیمینال مسیج در زمینه های مختلف زندگیتان کلیک کن

5 .  مراقبه کن

در طول روز حداقل یکبار به مدت 10-15 دقیقه مراقبه کن.با اینکار تعادل و آرامش رو به مغز خودت دعوت میکنی و اینکار باعث میشه سرعت جذب اهدافت چندین برابر بشه.

6 .  شکرگزاری کن

506 - 7 تکنیک برای جذب سریع خواسته‌ها

زمانی که شما برای فردی کادویی خریداری می‌کنید و آن فرد واکنش مناسبی نشان نمی‌دهد شما دیگر انگیزه‌ای ندارید
که برای آن فرد کادو تهیه کنید اما زمانی که بسیار خوشحال می‌شود و از شما تشکر می‌کند حتماً بازهم برای او کادو خریداری می‌کنید.

خداوند هم به همین صورت عمل می‌کند زمانی که شما به نشانه‌های کوچک در مسیر خواسته‌ی خود برخورد می‌کنید،
یا اتفاقاتی خوب حتی کوچک برایتان پیش می‌آید شما خیلی راحت از کنار آن عبور می‌کنید خداوند مسیر رسیدن به خواسته‌تان را مسدود می‌کند
اما شما می‌توانید با شکرگزاری و تشکر و سپاس‌گزاری از خداوند بابت تمام نعماتی که در اختیار شما قرار داده است. بابت اتفاقات خوبی که برایتان پیش‌آمده است و نشانه‌های کوچکی که به شما امید رسیدن به خواسته‌تان را می‌دهد تشکر می‌کنید
با سرعت زیاد خواسته‌تان را به سمت خود هدایت می‌کنید.

برای مطالعه مقاله قدرت شکرگزاری کلیک کن

7 .  صبر داشته باش

با تفکر و تمرکز روی  اهدافت زندگی کن و برای رسیدن بهشون عجله نداشته باش.

به خدا توکل کن …

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

16 دیدگاه ها

 1. فاطمه حسینی گفت:

  سلام .من در سایت های متفاوت در مورد قانون جذب خونده بودم . تشکر میکنم که بصورت کامل در یکجا مطالب را قرار دادین تا مخاطب از یان مقاله به اون مقاله نره. یادم نرفته بگم به شخصه از تصویر سازی ذهنی خیلی نتیجه گرفتم.

  • متا فکر گفت:

   با سلام متافکری عزیز خیلی خوشحالیم که براتون مفید و مثمر واقع شده است.

 2. مهدیه گفت:

  از تلاشی که برای شناساندن قانون جذب و احساس مثبت به مردم میکنید تشکر میکنم.

 3. نهال گفت:

  عالی بود. من واقعا از تک تک مطالب این سایت لذت می برم . و خدا رو شکر می کنم توسط یکی از دوستانم با این سایت آشنا شدم.

  • متا فکر گفت:

   با سلام. خیلی خوشحالیم که مطالب سایت براتون مفید واقع شده است. هر پیشنهاد و انتقادی داشتید لطفا ارسال کنید.

 4. بهاره گفت:

  سلام من به قانون جذب اعتقاد دارم ولی نمیدونم چرا موقع تمرکز کردن همش حس منفی میاد تو سرم و باعث میشه شک کنم به کائنات در حالی که خیلیی اعتقاد دارم اینم بگم روحیم خرابه بخاطر اونه یعنی؟

  • متا فکر گفت:

   سلام وقتتون بخیر متافکری عزیز. احساسات منفی بخاطر ورودی های منفی ذهنتون شما باید ورودی ذهنتون مثبت کنید تا احساساتتون خوب بشه. میتونید از تجسم خلاق و تصویر سازی ذهنی و حتی عبارات تاکیدی استفاده کنید.

 5. رها گفت:

  سلام میتونم با قانون جذب چیز های گران قیمتی مثل ماشین و ساعت و… که دوست دارم رو بخرم

  • متا فکر گفت:

   سلام وقتتون بخیر بله شما به هر خواسته و هدفی که میخواید میتوانید برسید فقط باید ارتعاش خواسته و هدفتون رابفرستید و احساساتتون خوب باشه .

 6. ممنونم از مقاله ی خوبتون عالی بود

 7. Asra گفت:

  سلام ، من با قانون جذب آشنایی دارم ولی میخوام از الان خیلی جدی روش تمرکز کنم
  اگه روش تمرکز کنم و تکرارش کنم و بهش هر لحظه فکر کنم میتونم به دستش بیارم
  البته من قدرت تخیل ام قوی هستش و وقتی بهش فکر میکنم احساس میکنم بهش رسیدم و خیلی پر انرژی میشم😍💪💙❤
  و این که اون چیز مادی هستش و خیلی هم محال نیس

  • متا فکر گفت:

   با سلام . با اجرای کامل نکات گفته شده مطمئنا به خواسته هاتون میتونید برسید.

 8. ممنونم از مقاله خوبتون. بسیار راهگشا بود. خوشحالم که روی لینک درستی کلیک کردم

 9. زهرا گفت:

  سلام آیا با استفاده از قانون جذب میشه چیزی مثل خوشبختی رو برای کسی بخواهیم؟

  • متا فکر گفت:

   سلام. شما با تفکر مثبت خودتان می توانید باعث شوید اتفاقات خوب با سرعت بیشتری برایتان رقم خورد.
   اگر مي خواهيد با استفاده از قانون جذب بر دیگران تاثیر بگذارید. ابتدا آنها را با منابعي از قانون جذب آشنا كنيد و يا برايشان درباره قانون جذب و قدرت آن بگوييد. چون آنها با آشنايي با قانون جذب به قدرت و نيروي آن ايمان مي آورند و در نتيجه بيشتر به توصيه هاي شما اعتماد مي كنند.

   روش دیگر برای فرستادن انرژی بدون اینکه آنها در جریان باشند اینه که برايشان روي كاغذ آرزوهاي بزرگ كنيد و از جهان هستي و كائنات بخواهيد كه در كنار آنها قرار گيرند و به آنها كمك كنند. حتي مي توانيد آنها را هم مستقيما در جريا اين نوشته ها قرار دهيد و برايشان بنويسيد كه با ايمان خودتان به نيروي جذب و از طريق تمركز و نيت تان كنترل انرژي را به دست گرفته ايد و به سمت آنها روانه كرده ايد. اين كار باعث دلگرمي و تقويت روحيه آنها مي شود چون به يك منبع انرژي انساني هم اتكا مي كنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی
چالش هدفگذاری 14 روزه
همین حالا دانلود میکنم
close-link