این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

شما اینجائید، عالیه ! برای اینکه به شما بگیم چرا جای درستی را انتخاب کردید خیلی خوشحال و هیجان زده ایم.

شما آگاهانه یا ناآگاهانه، بدنبال پاسخی برای تغییرات بهتر زندگیتان هستید. بنابراین افکارتان شما را به این سمت هدایت کرده است بدلیل اینکه:

 شما در حال تلاش برای تغییر هستید

 شما بدنبال یک راه حال واقعی و کارساز و مداوم هستید

راه حل های که در متافکر ارائه میشود قادر است یک تغییر بسیار بزرگ و قابل توجهی در زمان کوتاهی در زندگی تان ایجاد کند.

ماموریت گروه تحقیقاتی متا فکر

ماموریت ما این است که به شما کمک کنیم زندگی زیبا و لذت بخشی را برای خودتان بسازید که مردم و خودتان عاشقانه آن را دوست داشته باشید و پیشرفت های بزرگی را در زندگی تان تجربه کنید.

همچنین ما هیچگاه مشتریان خود را تنها نخواهیم گذاشت، با مشاوره، پشتیبانی فنی، پاسخ به سوالات و به روز رسانی ها سعی می‌کنیم همیشه همراه شما باشیم. چشم انداز ما ایجاد مرجعی مورد اعتماد و کارا جهت تقویت ذهنی شما برای دستیابی به اهداف تان و گسترش خودباوری می باشد.

در متا فکر به شما کمک می کنیم تا

 زندگی لذت‌بخش، با انگیزه و آرامی را به همراه خانواده عزیزتان داشته باشید

 بتوانید به آسانی اهداف‌تان را هوشمندانه تعیین و در راستای اهداف‌تان با انگیزه بیشتری حرکت کنید

ضمیرناخودآگاه‌تان را مجدد برنامه ریزی کنید و سریع تر به اهدافتان برسید

برای اینکار یکی از بهترین، موثر‌ترین و سریع‌ترین روش‌ها برای رسیدن به خواسته‌ها استفاده مستمر از جملات تاکیدی و سابلیمینال مسیج است.

به تکرار جملات تاکیدی و سابلیمینال مسیج به مدت 21 الی 30 روز به ضمیر ناخودآگاه خود اطلاع می‌دهید که تمایل به رسیدن خواسته‌هایتان ( عشق، ثروت، سلامتی ، اعتماد به نفس ، روز زیبا و ... ) را دارید. این ضمیر ناخودآگاه ماست که مدام نقشی اساسی بازی می‌کند.

ما از طریق جملات تاکیدی و سابلیمینال مسیج در ابعاد مختلف زندگی‌تان ، باعث تغییرات اساسی در ذهن و افکار ، باور و ضمیر ناخودآگاه‌تان می‌شویم تا افکار و باورهای منفی را از ذهن‌تان رها کنید. و بجای آنها افکار مثبت را وارد ضمیر ناخودآگاه‌تان می‌کند.و محتوای ضمیر ناخودآگاه را تغییر میدهد.

مزیت متافکر در مقایسه با رقبا

این هست که علاوه بر اینکه بهترین جملات را در قالب فایل های صوتی بهمراه فایل صوتی هیپنوتیزم بیکلام که در پس زمینه جملات تاکیدی پخش میشود،

این جملات تاکیدی را بصورت تصویری طراحی کردیم تا فرایند شکل گیری عادتهای جدید از طریق تجسم سازی ذهنی خیلی سریعتر صورت بگیرد.

مشاوره رایگان برای رشد و توسعه فردی

با استفاده از جملات تاکیدی و سابلیمینال مسیج ، پیشرفت های زیادی را در زندگیتان تجربه خواهید کرد و شاهد انقلاب بزرگی در زندگیتان خواهید بود.

اعضای گروه تحقیقاتی متا فکر

https://metafekr.com/

مهدی محمدی

 مدیر گروه تحقیقاتی متا فکر

 سخنران در حوزه موفقیت و هدف‌گذاری و رشد شخصی

 مشاوره انگیزشی و هدف گذاری و تغییر باورها

استاد نمونه گروه مدیریت دانشگاه زنجان برای 2 سال متوالی

مشاوره راه اندازی و توسعه کسب و کارها

من مهدی محمدی، مدرس موفقیت‌، رشد و توسعه فردی و مشاور راه اندازی کسب و کارها هستم و هدفم تحقیق و توسعه برای یافتن راهکارهای نوین عملی و کاربردی بجای روشهای سنتی ، جهت لذت بردن از زندگی و رسیدن به موفقیت در زندگی و کسب و کارهاست.

مسيرهاى متفاوتى رو برای داشتن اهداف موفق و موفقیت بصورت کاملا کاربردی از سال 86 طی دوران دانشجوییم امتحان كردم تا راه درست رو پيدا كنم و روز به روز به اهدافم نزديك و نزديكتر بشم.

به بیش از 90 درصد اهدافی که در زمینه های علمی، کسب و کار و زندگی داشتم با توکل به خدای رحمان تونستم با استفاده از روشهای که در موردشون تحقیق و بررسی کرده بودم، به اهدافم برسم.

همچنین دانش ام رو طی سالهای اخیر در این زمینه با استفاده از ترجمه کتابهای مرتبط و مطالعه کتاب های موفقیت، بصورت خارق العاده ای افزایش دادم تا اینکه در سال 93 تصمیم گرفتم دانش ام رو عمومی کنم.

الان كه دارم اين متن رو مينويسم واقعا حس عجيبى دارم. دوست دارم اين احساس رو هم به تو دوست خوبم، منتقل كنم. ميخوام بهت بگم که تو دوست خوبم، مطمئنا تو هم میتونی موفقیتهای زیادی را در زندگیت بدست بیاری. اگر بدنبال موفقیت در تمام ابعاد زندگیت هستی.

باید قبل از هدف‌گذاری، ارزشهای اصلی زندگیت را بشناسی ، سپس اهدافت رو متناسب با ارزش‌های اصلیت تعیین کنی. این مرحله‌ای که خیلی‌ها هنگام هدف‌گذاری فراموش میکنن و در نتیجه نمیتونن به اون اهداف مد نظرشون برسن. مطمئنم اگر اهدافت را مطابق باارزش‌ها، باورها و اعتقادات زندگیت انتخاب کنی بیشترین احساس رضایت و خوشبختی را خواهید داشت.

لینک دانلود فایل شناسایی ارزش‌های اصلی همین حالا برای داشتن زندگی زیبا و هدفمند و هدفگذاری موفق بر روی لینک کلیک کن.

وحید رسولی فرد

مدیر وبسایت اینستاگرام پرو

 مدرس دوره های تخصصی کسب و کار آنلاین و بازاریابی با شبکه های اجتماعی

 عضو اصلی دوره بازرگانان کوچک با حمایت اتاق بازرگانی استان زنجان

 مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی

 سخنران در حوزه کسب و کار

 مشاوره افزایش فروش و بازاریابی اینترنتی

هدف گروه تحقیقاتی متا فکر

هدف اصلی متافکر این هست که علاوه بر تغییر باورهای دورنی شما به سمت باورها و افکارهای مثبت ، به شما کمک میکند تا برای رسیدن به اهداف زندگی تون ، با انگیزه بیشتر و هدفگذاری پیشرفته داشته باشین و شما را در اجرایی کردن اهداف تون با انگیزه زیاد و مستمر تا انتها کمک تان میکند.

و2 هدیه برای شما در همین ابتدای کار در نظر گرفتیم  دانلود رایگان کتاب دانلود رایگان کتاب 12 راهکار عملی برای موفقیت‌، خوشبختی و ثروتمند شدن و  کتاب 4 ستون طلائی هدفگذاری از طریق لینک زیر هست.

دانلود رایگان کتاب 4 ستون طلائی هدفگذاری

دانلود رایگان کتاب 12 راهکار عملی برای موفقیت‌، خوشبختی و ثروتمند شدن

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی
چالش هدفگذاری 14 روزه
همین حالا دانلود میکنم
close-link