آقایان بخوانند – ۲۱ روش مؤثر برای ازدواج موفق | بخش 1

ازدواج با زن دلخواه

۲۱ روش مؤثر برای ازدواج با زن دلخواه‌تان (بخش 1)

بر گرفته از کتاب برایان تریسی

مهمترین تصمیم زندگی­تان این است که با چه کسی ازدواج کنید و صاحب زندگی و خانواده شوید. تصمیم گیری درست در این زمینه، بیشتر از هر عامل دیگری بر خوشبختی­تان تاثیر می­گذارد.

روابط عاشقانه در زندگی­تان، در احساسی که درباره­ خودتان دارید و چگونگی برقراری ارتباط با دیگران اهمیت زیادی دارد.

خبر خوب این است که می­توانید یاد بگیرید که چگونه برای دیگران جذاب ­تر، جالب ­تر، دوست داشتنی ­تر و خواستنی ­تر از حدی شوید که تا به حال فکر می­کردید امکان‌پذیر باشد.

هنگامی که این راهبردهای عالی را یاد بگیرید و به کار ببندید، زندگی عاشقانه ­تان برای همیشه تغییر خواهد کرد.

 قانون علت و معلول می­گوید که موفقیت، شادی و عشق قابل پیش بینی هستند. آنها تصادفی یا اتفاقی نیستند،

قانون علت و معلول تفسیری از قانون کشت و درو یا قانون عمل و عکس العمل است که بیان می­کند اگر کارهای معینی را از راه مشخصی انجام دهید، نتایج مشخصی خواهید گرفت.

وقتی که ۲۱ قدم این برنامه را انجام می­ دهید، کیفیت زندگی عاشقانه و روابط­ تان با زنان به طور کامل تغییر خواهد کرد. با زن دلخواهتان آشنا و ازدواج خواهید کرد.

 شما آن کسی می­ شوید که بیشتر اوقات به آن فکر می­کنید. افکار شما، عملکرد و احساس شما را تعیین می ­کنند.

عملکرد و احساس شما اتفاقاتی که برای­تان می ­افتد را تعیین می­کنند. برای همین است که وقتی طرز فکرتان را تغییر می­دهید، در اصل زندگی­تان را تغییر داده ­اید. دنیای بیرونی شما آینه ­ای است که دنیای درونی ­تان را بازتاب می­کند. شما هستید که افراد و شرایط را با افکار غالب­تان به زندگیتان جذب می­کنید. در حقیقت آنچه را که می بینید باور نمی­کنید بلکه آنچه را که باور دارید، می ­بینید.

شاید مهمترین بسط قانون علت و معلول این است که افکار، علت و شرایط، معلول هستند. افکار شما، علت هستند و شرایط زندگی شما نتیجه ی آن علت­ها هستند. افکار شما، علت ­های اولیه­ ی همه ­ی اتفاقاتی است که در زندگی برای­ تان پیش می ­آید. اگر می­خواهید چیزی را در زندگیتان تغییر دهید باید در درجه ی اول افکاری را که آنها را فعال می­کنند، تغییر دهید. خصوصاً اگر می­خواهید با زن دلخواهتان آشنا شوید و ازدواج کنید باید افکار درون­ تان را تغییر دهید تا مطمئن شوید که اهداف­تان از توازن، خوشبختی و عشق در بیرون چیست.

 

woman1 - آقایان بخوانند - ۲۱ روش مؤثر برای ازدواج موفق  | بخش 1

۲۱ قدم یا ۲۱ ایده عالی وجود دارد که می ­توانید انجام دهید که هر یک از آنها می ­تواند به کلی زندگیتان را تغییر دهد. من این ایده­ ها را با هزاران مرد در سمینارهایم طی سالها در میان گذاشته ­ام و داستان ­هایی که از آشنا شدن و ازدواج با زن دلخواهشان شنیدم واقعاً حیرت انگیز بوده است. این ایده ها برای شما نیز کاربرد خواهد داشت البته اگر به اندازه کافی اعتماد به نفس داشته باشید که امتحانشان کنید. پس اجازه دهید شروع کنیم.

 

 

 

شماره ۱: مشخص کنید که دقیقاً چه می­خواهید

 

شگفت انگیز است که چه تعداد از مردان زندگی ­شان را طی می­کنند بدون اینکه نظر مشخصی در مورد خصوصیاتی که می­خواهند یک زن داشته باشد، داشته باشند. و بعد دائما متحیر و مایوس هستند که چرا روابط­ شان خوب از آب در نمی ­آید! همین مردان هیچ گاه به ذهن شان خطور نمی­کند که بدون نقشه به کشوری ناشناخته سفر کنند یا بدون لیست خرید به سوپری بروند، اما در بزرگترین حادثه ­ی زندگی خود، که پیدا کردن همسر دلخواه­شان است، با مبهم ­ترین نظر در مورد ویژگی ظاهری همسر آینده ­شان، وقتی بلاخره با او آشنا می ­شوند، ازدواج می­کنند. این کار قطعا برای شما مناسب نیست.

احتمالا اولین و مهم ترین قدمی که در راه آشنایی و ازدواج با زن دلخواه ­تان برمی ­دارید، این است که قلم و کاغذ بردارید و تک تک ویژگی­هایی را که می­خواهید در زن ایده‌آل­‌تان وجود داشته باشد، یادداشت کنید.  اگر از این روش استفاده کنید، قدرت شگفت انگیز آن را خواهید دید.

یک لحظه تصور کنید که قدرتمندترین، زرنگ­ ترین و جذاب­ ترین مرد روی زمین هستید. تصور کنید هر زنی که می ­خواهید را می­ توانید به دست بیاورید البته باید خصوصیات زن دلخواه­ تان کاملا برایتان واضح باشد و بتوانید او را روی کاغذی که پیش روی­ تان است کاملا توصیف کنید. حالا همه خصوصیات و ویژگی­هایی را که زن ایده­ آل­ تان خواهد داشت، بنویسید. تا این مرحله از زندگی آن قدر تجربه کسب کرده­اید که بدانید چه چیزهایی را بیشتر می­خواهید، چه چیزهایی را کمتر می­خواهید و چه چیزهایی را اصلا نمی­خواهید در همسر آینده ­تان وجود داشته باشد، آن را بنویسید.

دوست دارید او چه پیشینه ­ای داشته باشد؟ دوست دارید چه سرگذشت، خانواده و تحصیلاتی داشته باشد؟ به این فکر کنید که می­خواهید چه خلق و خویی داشته باشد؟ می­خواهید چه رفتاری داشته باشد؟ دوست دارید چه ارزش­ ها و محاسنی داشته باشد؟

سپس توضیح دهید که با شما چگونه رفتار خواهد کرد و رفتارش با دوستان، خانواده، همکاران و فرزندان مشترک­ تان چگونه خواهد بود؟ دوست دارید در مقابل مشکلات و سختی­های زندگی چه واکنشی نشان دهد؟ که اتفاقا موضوع بسیار مهمی است. اصول و فلسفه­ ی زندگی و باورهای سیاسی و مذهبی ­اش را شرح دهید. دوست دارید در مورد روابط، خانواده، رابطه­ جنسی و فعالیت­ های جسمی چه طرز فکری داشته باشد؟ به ویژه مشخص کنید که ظاهرش از لحاظ قد، وزن و حتی رنگ چشم و مو چطور باشد؟

نکته­ کلیدی دیگر این است که توضیح بدهید دوست دارید اوقات فراغت را با شما چگونه بگذراند؟ عدم توافق در مورد نحوه­ ی گذراندن اوقات فراغت منشأ مهمی برای ایجاد تنش در روابط است. باید از قبل و به ویژه در هنگام ایده ­آل سازی، به این موضوع بپردازید.

معیارهای بالایی را در نظر بگیرید. سی یا چهل مورد یا حتی بیشتر بنویسید. وقتی موارد جدیدی به ذهن­تان می ­رسد که دوست دارید در زن ایده ­آل­تان باشد، آنها را به فهرست­ تان اضافه کنید. به این کار «فرآیند ایده­ آل سازی» گفته می ­شود. تصویر زن ایده‌­آل­ تان را از ذهن­ تان ایجاد می­کنید و سپس در دنیای خارج شروع می­کنید به جست و جو دنبال فردی که با تصویر آرمانی­تان مطابقت داشته باشد.

نکته­ جالب این است که به محض این که خواسته ­تان برایتان واضح شد، دقیقاٌ همان نوع زنی را به زندگی ­تان جذب می­کنید که با او به بیشترین خوشبختی می ­رسید. هر مردی که تا به حال به این توصیه­ی من عمل کرده، از اتفاقی که در اثر این توصیه رخ داده، با خوشحالی حیرت کرده و دلشاد شده است. شما هم آن را امتحان کنید.

شماره ۲: نسبت به خود و زندگی­تان نگرش ذهنی مثبتی ایجاد کنید.

تاکیدی مثبت و تصویری - آقایان بخوانند - ۲۱ روش مؤثر برای ازدواج موفق  | بخش 1

از همین امروز تصمیم قاطع بگیرید. در هر کاری که می­کنید، کاملاً خوش بین باشید. یک شخص خوش بین با نگرش ذهنی مثبت معمولاً شوخ طبعی خوبی دارد و این یکی از جذاب ­ترین و محبوب ­ترین ویژگی هایی است که یک مرد از دیدگاه زن می­ تواند داشته باشد.

مایه ­ دلگرمی است که خوش بینی هم درست مثل بدبینی قابل یادگیری است. اگر بیشتر اوقات همان گونه فکر کنید که خوش بین­ ها فکر می­کنند، می­ توانید یاد بگیرید که خوش بین باشید.

با صد هزار زن و مرد به طور مفصل مصاحبه شده تا مشخص شود چگونه فکر می­کنند و نحوه­ ی تفکرشان چگونه بر زندگی ­شان اثر می­گذارد. محققان در این بررسی دریافته ­اند که خوش بین­ها تفاوت زیادی با افراد معمولی دارند. خوش بین­ ها بیشتر اوقات درباره­ ی چیزهایی که می­خواهند و نحوه­ ی رسیدن به آنها فکر و صحبت می­کنند. شما هم هر چه بیشتر در مورد چیزهایی که می­خواهید فکر و صحبت کنید و هر چه این چیزها برایتان روشن ­تر و واضح ­تر باشد، مثبت­ تر و مطمئن­ تر خواهید بود.

خوش‌بین­ ها بیشتر اوقات درباره­  آینده فکر می­کنند. خوش بین­ ها پیوسته با اشتیاق، منتظر دستاوردهای بزرگ ­تر و بهتر در ماه­ها و سالهای آینده هستند. آنها بیشتر گرایش دارند راه حل گرا باشند نه مشکل گرا. در واقع شما با عادت دادن خودتان به اینکه به جای خود مشکل، به راه حل آن فکر کنید، می توانید در یک لحظه ذهن­تان را از منفی به مثبت برگردانید. حتماً توجه دارید که راه حل­ها، ذاتاً مثبت هستند. وقتی به راه حل­ها فکر می­کنید، خلاق­تر و سازنده­تر می­شوید. هنگامی که درباره­ی راه حل مشکلاتی که در برابرتان است، صحبت و فکر می­کنید، به نظر می­ رسد راه حل­ های خوب بیشتر و بیشتری به ذهن ­تان می­رسد، در نتیجه در زندگی­تان سریع ­تر پیش می­روید و احساس بهتری هم از خودتان پیدا می­کنید.

زنها عاشق این هستند که درکنار مردان مثبت و خوش بینی باشند که معلوم است می دانند چه می خواهند و در زندگی به کجا می روند. هرچه خوش بین تر باشید احتمال بیشتری می رود که یک زن خوش بین را نیز به زندگی تان جذب کنید.

 

شماره ۳: از هر نظر مثل یک برنده به نظر بیایید

 

 این درست است که زن ها بسیار احساساتی‌تر از مردان هستند، اما به شدت هم بصری هستند. یک زن ممکن است فقط بایک نظر یا یک نگاه، عاشق مردی بشود. در زمینه ی روابط، برداشت اول برای همیشه در یاد خواهند ماند.

اکنون که یک توصیف روشن و مکتوب از زن ایده‌آل تان دارید، باید از خودتان بپرسید که شما باید چطور به نظر بیایید تا چنین زنی را جذب کنید؟ سپس شروع کنید به تغییر ظاهرتان، به هر طریقی که لازم بود.

بخش مهمی از ظاهر شما، عبارت است از تناسب اندام، وزن و سلامت عمومی تان. هرچه زن بهتری را بخواهید جذب کنید، احتمالاً توقعش از ظاهر کلی تان بالاتر خواهد بود. زن ها به شکلی ناخود آگاه جذب مردانی می شوند که شرایط جسمانی خوبی دارند و خوش پوش هستند. اگر درحال حاضر کاری برای تناسب اندام تان انجام نمی دهید، همین امروز شروع کنید. وزن تان را تا حد ایده آل پایین بیاورید. غذاهای عالی و سالم و به مقدار کمتر بخورید. شروع کنید به دست کم سه بار در هفته ورزش کردن. تصمیم بگیرید که بهترین ظاهر ممکن را داشته باشید تا وقتی با زن دلخواه تان آشنا شدید، ناخودآگاه جذب تان شود.

 

شماره ۴: تورتان را گسترده بیندازید 

 

در آشنا شدن و ازدواج کردن با زن دلخواه تان هم قانون احتمالات صادق است. این قانون در این مورد می گوید: «هرچه در موقعیت های متفاوت بیشتر، به چشم زنان بیشتری بیایید، احتمال اینکه در زمان مناسب با زن مناسب خودتان آشنا شوید، بیشتر می شود.» بنابراین از خودتان بپرسید: «زن ایده آل تان بیشتر احتمال دارد، در زمان کار یا بعد از کار، کجا باشد؟» مثلا اگر زنی با گرایش های مذهبی می خواهید، به طور مرتب در جلسات و فعالیت های کلیسای تان شرکت کنید. یک ضرب المثل انگلیسی می گوید: «جایی ماهی گیری کنید که ماهی هست». عادت کنید به جاهایی بروید که احتمال پیدا کردن زنی که شما می خواهید، بیشتر باشد.

اگر زنی می‌خواهید که موفقیت­ گرا باشد، به جاهایی بروید که افراد موفق در دوره ها و سمینارها شرکت می کنند تا خود و زندگی شان را ارتقا دهند. من با همسرم زمانی آشنا شدم که در دوره های شبانه ی یک دانشگاه محلی شرکت می کردم. او نیز در دوره ها شرکت کرده بود تا شایستگی هایش را افزایش دهد تا بتواند فرصت های بیشتری داشته باشد و کیفیت زندگیش را بهتر بکند.

اگر به دنبال کسی می گردید که سالم باشد و اندام متناسبی داشته باشد، در یک باشگاه عضو شوید و در طول هفته و در آخر هفته، بعد از ظهرها تمرین کنید. اینها زمان هایی‌اند که احتمال ملاقات با فرد ایده‌آل‌تان در آنها بیشتر است.

 

شماره ۵: در جامعه و محل کار فعالیت و مشارکت داشته باشید

0000 - آقایان بخوانند - ۲۱ روش مؤثر برای ازدواج موفق  | بخش 1

به طور مداوم و در هر فرصتی، آشنایی های جدید ایجاد کنید. این هم بخش دیگری از گسترده انداختن تور و جست و جو در جای مناسب است. زنی که شما می خواهید با آو آشنا بشوید، کسی است که او هم در زندگی و در اتفاقات اطرافش، فعالیت و مشارکت دارد. یکی از دوستانم برایم تعریف کرد که راهکار ساده ای را در پیش گرفته بود. هر کسی او را برای شرکت در هر مراسم اجتماعی یا نشست کاری دعوت می کرد، می پذیرفت. هرچه که بود اگر دعوتش می کردند، می رفت. در نتیجه افراد بیشتر و بیشتری را شناخت و افراد بیشتر و بیشتری نیز او را شناختند. نه تنها زندگی کاری اش بهبود پیدا کرد، بلکه سرانجام با بانوی آرزوهایش آشنا شد و حالا ازدواج سعادتمندانه ای با هم دارند.

با هر کسی آشنا شوید، حدود سیصد نفر دیگر رابه اسم کوچک می شناسد. هرچه با افراد بیشتری آشنایی و همکاری دوستانه داشته باشید، به چشم عده بیشتری خواهید آمد.خیلی از مردان در نتیجه ی معرفی شدن توسط کسی که باآنها در یک انجمن کاری یا صنفی همکاری می کرده با زن دلخواه شان آشنا شده اند.

یک راه دیگر برای ایجاد آشنایی بیشتر، فعالیت در انجمن خیریه محل است. بهترین افراد در هر جامعه، در فعالیت هایی که برای بهبود همه ی جامعه طراحی شده، شرکت می کنند. این خیریه ها مکانی عالی برای پیدا کردن زنی است که به دنبالش می گردید.

 

شماره ۶: خوب حرف بزنید و خوب رفتار کنید.

 

زن ها به شدت جذب مردانی می شوند که می توانند درباره  موضوعات مورد علاقه ی زنان، هوشمندانه حرف بزنید. ارستاتل انسیس در مورد کلید جذابیت اش برای تعداد زیادی از زنان گفت. او تلاش اضافی ای برای تحقق در مورد زنان، شرکت در برنامه های مد و خواندن مجله ی مد زنان کرد. وقتی او با خانم زیبایی آشنا می شد، که اغلب بازیگر یا خواننده ی اپرا بودند، او با اطلاعات کاملش در مورد جزییات مد که برایشان بسیار جذاب بود، آنها را خلع سلاح می کرد. شما نیز می توانید چنین کنید.

بیشتر مردان در مورد چیزهایی صحبت می کنند که مورد علاقه ی خودشان است و تنها در مورد موضوعاتی مطلب می خوانند که ارتباط مستقیمی با کار یا سرگرمی شان داشته باشد، اما شما قرار نیست اینگونه باشید.

زن ها مثل پروانه ای که جذب شمع می شود، به سرعت جذب مردانی می‌شوند که با آنان علایق مشترکی دارند و چون مردان معدودی این کار را می کنند، در بین مردان اطرافتان متمایز خواهید بود.

 

شماره ۷: در مورد پول زرنگ باشید

 

زنان در مورد قدرت یک مرد برای تامین مالی‌شان، به ویژه پس از ازدواج و بچه دارشدن، بسیار حساس هستند. مردی که در مورد پول زرنگ باشد، بیشتر از مردی که نسبت به پول بی‌فکر بوده یا مشکلات مالی داشته باشد، برای زنان جذاب است.

زن ها پول پرست نیستند و ترجیح می دهند برای عشق ازدواج کنند، اما یک زن باهوش، مثلی زنی که شما می خواهید در زندگی‌تان داشته باشید، اگر حق انتخاب داشته باشد، ترجیح می دهد عاشق مردی شود که یا اکنون از نظر مالی موفق باشد یا در آینده موفق خواهد شد.

کلید این امر این است که در تمام عمر، به طور مداوم پول­تان را پس انداز و سرمایه گذاری کنید. قانونش به این سادگی است: «اول به خودتان پول بدهید» به جای اینکه اول خرج کنید و صورت حساب ها و قبض هایتان را بپردازید و سپس باقیمانده­ ی مبلغ را پس انداز کنید، از همان ابتدا، ده درصد حقوقی را که دریافت می­کنید به خودتان بدهید و آن را در یک حساب پس انداز و سرمایه گذاری، کنار بگذارید.

اگر نمی ­توانید ده درصد درآمدتان را پس انداز کنید، با یک درصد درآمدتان شروع کنید و یاد بگیرید با ۹۹ درصد باقیمانده زندگی کنید. وقتی زندگی با ۹۹ درصد برایتان آسان شد، شروع کنید به پس انداز کردن دو درصد و بعد سه، چهار، پنج، الی آخر. این راهکار موثر در زمینه­ ی پس انداز و سرمایه گذاری کردن ده درصد درآمدتان در طول زندگی کاری، با گذشت زمان، شما را ثروتمند خواهد کرد.

هنگامی که درجیب و حساب بانکی ­تان پول دارید، در مقایسه با زمانی که پول ندارید و نگران فیش حقوق ماه آینده­ ی خود یا قسط بعد ماشین ­تان هستید، مرد کاملاً متفاوتی خواهید بود. وقتی در بانک پول داشته باشید، احساس آرامش، اطمینان و قدرت می­کنید؛ در نتیجه یک میدان نیروی پرانرژی در اطراف­ تان ایجاد می­کنید که زنان را به زندگی­تان جذب می­کند. آنها قدرت­تان را احساس می­کنند، دوست دارند پیش­تان باشند و در حضور شما، احساس امنیت و اطمینان بیشتری می­کنند؛ در نتیجه مطابق قانون احتمالات، احتمال آشنا شدن و ازدواج شما با یک زن عالی، بیشتر می ­شود.

در بخش دوم به بقیه قدم‌های مهم میپردازیم.

لینک بخش دوم برای ازدواج با زن دلخواه‌تان

سابلیمینال مسیج جذب رابطه عاشقانه ایده آل

 

در همین زمینه، مقالات زیر را توصیه میکنیم بخوانید :

 

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی
چالش هدفگذاری 14 روزه
همین حالا دانلود میکنم
close-link