آموزش خرید از متا فکر

ثبت نام در 1 دقیقه

بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.
 

انتخاب دوره یا محصول مدنظر

بعد از انتخاب محصول مدنظر روی کلید خرید کنید. به صورت خودکار به صفحه پرداخت وارد میشوید که باید اطلاعات خود را وارد کنید. همچنین اگر کد تخفیفی داشته باشید می توانید در همین صفحه وارد کنید تا اعمال شود. سپس روی کلید پرداخت که در انتهای صفحه قرار دارد، کلیک کنید تا به صفحه پرداخت بانک ملت وارد شوید.

هم اکنون می توانید به محصول دسترسی داشته باشید

بعد از اتمام پرداخت بانکی به صفحه و لینک های دانلود محصول دسترسی خواهید داشت و می توانید محصول را دانلود کنید. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید. همچنین یک ایمیل حاوی لینک های دانلود به صورت خودکار بهتان ارسال خواهد شد

شیوه های خرید دستی

اگر رمز دوم کارت خود را ندارید

می توانید مبلغ مورد نظر را به شماره کارت موجود در همین صفحه واریز نمایید و سپس با شماره 09127408199 تماس حاصل فرمائید تا محصول برای شما ارسال گردد.
شماره کارت بانک ملت : 9984-5678-3379-6104 به نام مهدی محمدی
 

در صورت بروز هرگونه مشکل، می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی
چالش هدفگذاری 14 روزه
همین حالا دانلود میکنم
close-link