آقایان بخوانند – ۲۱ روش مؤثر برای ازدواج موفق | بخش 3

https://metafekr.com/wp-admin/post.php?post=4137&action=edit

 ۲۱ روش مؤثر برای آشنایی با زن دلخواه‌تان (بخش 3)

بر گرفته از کتاب برایان تریسی

 

شماره ۱۵: همه عمر به دنبال یادگیری باشد

 

ما به سرعت زیادی وارد عصر اطلاعات قرن بیست و یکم شده ایم. تمام معلومات و تجربیات تان نیمه ی عمری در حدود دو سال و نیم دارند؛ یعنی ارزش معلومات و مهارتهایتان در عرض دو سال و نیم به نصف کاهش می یابد. این معلومات و مهارتهای تان با سرعت زیادی در حال منسوخ شدن هستند و شما باید به طور مداوم، مهارت ها و معلومات تان را ارتقا بدهید تا بتوانید هم پای بقیه بمانید. همان طور که پت رایلی، مربی معروف گفته: «اگر در حال بهتر شدن نیستید، پس در حال بدتر شدن هستید.»

قوی ترین و پایدارترین شکل انگیزش مداوم این است که به طور مداوم در حال یادگیری و رشد در زمینه ی کاری و زندگی تان باشید. هر چه بیشتر از لحاظ درونی یاد بگیرید و رشد کنید، از بیرون مطمئن تر و مثبت تر شده و برای زن زندگی تان هم جذاب تر می شوید. دست کم روزی یک ساعت در مورد رشته خودتان مطالعه کنید. تنها با روزی یک ساعت مطالعه در زمینه ی بهبود شخصی و رشد شخصی، می توانید به یکی از زرنگ ترین و پردرآمدترین افراد در رشته ی خودتان تبدیل شوید.

 علاوه بر آن شما باید در ماشین تان به برنامه های صوتی گوش بدهید. در هر کاری که می کنید، زرنگ تر و زرنگ تر و بهتر و بهتر از گذشته می شوید. و در نهایت باید در هر دوره و سمیناری که پیدا می کنید که می تواند به شما کمک کند تا در کار و زندگی شخصی تان بهتر بشوید، شرکت کنید.

مایه ی دلگرمی است که اگر در این دوره و سمینارها اطراف تان را نگاه کنید، معمولا بهترین زنان را برای خودتان پیدا می کنید، زیرا در این دوره ها و سمینارها، برنده ها هستند و آنجا مکانی است که در آن کسانی جمع می شوند که می خواهند در زندگی شان به جایی برسند. هرچه هم از لحاظ درونی بهتر و بهتر شوید، در دنیای بیرون، با زنان بهتر و بهتری آشناخواهید شد.

 

شماره ۱۶: مسئولیت کامل زندگی تان را به عهده بگیرید

 

کلید نگرش ذهنی مثبت و احساس خودباوری و اعتماد به نفس بیشتر، چیزی است که روان شناسان به آن «احساس کنترل» می گویند. وقتی احساس کنید کنترل زندگی تان کاملا به دست شما است، نسبت به خودتان احساس فوق العاده ای پیدا می کنید. کلید داشتن «احساس کنترل» هم این است که مسئولیت کامل هر چه هستید و هر چه که خواهید شد را بپذیرید.

پذیرش مسئولیت، علامت مشخصه ی انسان برتر است.  وقتی مسئولیت خود و کارتان را می پذیرید، در صف زندگی جلو می افتید. از اطرافیان تان که بهانه می آورند و از زیر بار وظایف شان شانه خالی می کنند، بالاتر قرار می گیرید و برجسته می شوید.

وقتی مسئولیت می پذیرید، یک رهبر قوی می شوید که دیگران شما را ارج می نهند، تحسین می کنند و به شما احترام می گذارند. یکی از بهترین پیام های انگیزه بخش فقط هشت کلمه دارد که اینها هستند: «اگر قرار باشد اتفاقی بیفتد، دست خودم است». اگر قرار باشد اتفاقی بیفتد، دست خودم است. در زندگی روزمره تان به جای اینکه دیگران را مقصر بدانید یا بهانه بیاورید یا گله کنید، باید بارها تکرار کنید: «من مسئول هستم. من مسئول هستم من مسئول هستم.» بین میزان مسئولیتی که می پذیرید از یک طرف و احساس خوشبختی از طرف دیگر رابطه ی مستقیمی وجود دارد. رابطه ای مستقیمی نیز بین احساس خوشبختی و میزان مثبت بودن و خوش بینی تان در روابط با زنان، وجود دارد.

وقتی به فردی با مسئولیت پذیری بالا تبدیل شدید، نوعی مغناطیس و جذابیت پیدا می کنید که دیگران را به زندگی تان جذب می کند. قوی، نیرومند و قاطع به نظر می رسید و در بین دیگران برجسته می شوید.

یادتان باشد که هر کجا هستید و هر که هستید، به خاطر خودتان است؛ به دلیل انتخاب های شما و تصمیم های خودتان است. اگر به هر دلیلی از هر بخشی از زندگی فعلی تان ناراضی هستید، دست خودتان است که انتخاب های جدیدی انجام بدهید و تصمیم های جدیدی بگیرید. شما مسئولید. شما معمار سرنوشت خودتان هستید. شما سکان زندگی تان را به دست گرفته اید. شما رئیس و مسئول هستید.

 

شماره ۱۷: از سلامت جسمانی‌تان به خوبی مراقبت کنید

slider - آقایان بخوانند - ۲۱ روش مؤثر برای ازدواج موفق  | بخش 3

 هدف شما باید این باشد که  دهه های متمادی، یک زندگی طولانی و سعادتمند و سرشار از انرژی و شور و شوق را درکنار زن دلخواهتان داشته باشید.

 

 

برای خودتان این هدف را تعیین کنید که دست کم هشتاد ساله یا نود ساله بشوید. آن را بنویسید.
برنامه ­ریزی کنید. بعد هر روز روی برنامه‌تان کار کنید. از خودتان بپرسید که آیا در حال حاضر کاری انجام می دهید که با رسیدن تان به سن بالای هشتاد یا نود سال ناسازگار باشد؟ آیا در حال حاضر کاری هست که انجام می دهید یا از انجام آن خودداری می کنید که در طول عمرتان دخالت کند؟

اول از همه، وزن تان را کنترل کنید. هیچ چیز بیشتر از یک شکم صاف، لاغر و جمع و جور شما را از دید یک زن جذاب نمی کند. این فرمول پنج کلمه ای را برای سلامتی جسمانی به کار ببرید: «کمتر بخورید، بیشتر ورزش کنید.» خلاصه ی مطلب همین است: کمتر بخورید، بیشتر ورزش کنید. اگر بتوانید خودتان را منضبط کنید که کمتر بخورید و بیشتر ورزش کنید، بقیه ی زندگی تان یک تجربه ی جسمی عالی خواهد بود.

اطمینان حاصل کنید که غذاهای مناسب تر ولی در مقادیر کمتر می خورید. در بشقاب کوچک تری غذا بخورید. به جای دو یا سه وعده غذای مفصل، روزی چهار یا پنج وعده ی کوچک تر غذا بخورید. هر روز هشت تا ده لیوان آب بخورید تا سیستم بدن تان را تصفیه کند.

در نهایت، سه تا پنج بار در هفته ورزش کنید. حتی اگر تنها کاری که می کنید این باشد که چند روز در هفته بعد از کار به یک پیاده روی تند به مدت سی تا شصت دقیقه بروید. اگر واقعاً در امر ورزش جدی هستید، عضو یک باشگاه ورزشی بشوید یا برای خودتان تجهیزات ورزشی بخرید تا بتوانید به طور منظم از آنها استفاده کنید.

هر چه بیشتر ورزش کنید، بیشتر انرژی خواهید داشت. هر چه بیشتر انرژی داشته باشید، برای زنی که می خواهید در زندگی تان داشته باشید، جذاب تر خواهید شد.

 

شماره ۱۸: در رابطه‌تان سازگاری تان را آزمایش کنید

 

اساس یک رابطه سالم و عاشقانه با یک زن این است که هر دو با هم سازگاری داشته باشید. ممکن است با زنان زیادی آشنا شوید تا در نهایت بتوانید کسی را پیدا کنید که با او کاملا احساس راحتی و امنیت کنید، اما ارزش جست و جو و انتظار کشیدن را دارد.

هرگز از سازگاری صرف نظر نکنید. سازگاری هم تا حدی زیادی به میزان جور بودن دو نفر با هم بستگی دارد. یا وجود دارد یا ندارد. یا آن را حس می کنید یا آن را حس نمی کنید.

وقتی با زنی سازگار باشید، به نظر می آید که به طور کاملاً طبیعی و به راحتی با او کنار می آیید. هر وقت همدیگر را ملاقات می کنید یا با تلفن صحبت می کنید، یک گفتگوی دو طرفه راحت ایجاد می شود.

بعضی جنبه های سازگاری به نگرش های کلیدی در مورد روابط جنسی، خانواده، دوستان، کار، پول و مسایلی مانند دین و سیاست مربوط می شود. محدوده های کوچک ناسازگاری در یک رابطه می تواند رشد کند و به محدوده های بزرگ ناسازگاری تبدیل بشود که بعداً منجر به فروپاشی رابطه خواد شد. مراقب باشید.

در مورد طرز تفکر و احساسش درباره ی این مسائل با او به طور مفصل صحبت کنید و هیچ چیز را به بخت و اقبال واگذار نکنید. چشم و گوشتان را باز کنید و بعضی نشانه ها را دست کم یا نادیده نگیرید.

وقتی واقعا سازگار باشید، هر دوی شما از افراد یکسانی خوش‌تان می آید، از فعالیت های یکسانی برای اوقات فراغت لذت می برید، غذاهای یکسانی را می پسندید و حتی دیدگاه تان نسبت به سلامتی و تندرستی یکسان است.

یکی از بهترین راه هایی که می توانید سازگاری تان را آزمایش کنید، این است که با او به سفر یا تعطیلات بروید و زمانی را کاملا به دور از زندگی عادی روزانه با هم بگذرانید. در چنین موقعیت هایی است که حقیقت آشکار می شود. در یک سفر سه ساعته با ماشین می توانید اطلاعات بسیار بیشتری در مورد یک زن به دست آورید تا چند هفته یا چند ماه بودن در شهر با او.

بهترین معیار سازگاری این است که از همنشینی و مصاحبت با همدیگر بیشتر از همنشینی و مصاحبت با دیگران لذت ببرید. با هم زیاد می خندید. دوست دارید هر وقت که توانستید، با هم حرف بزنید و رازهای تان را با هم در میان بگذارید. دل تان می خواهد که هر روز و گاهی چند بار در روز با او در ارتباط باشید.

وقتی همه این عوامل وجود داشت، آن وقت خواهید دانست که کاملا سازگار هستید. گفته شده وقتی با زن مناسب خودتان آشنا شوید، خواهید فهمید که بالاخره بهترین دوست تان را پیدا کرده اید.

 

شماره ۱۹: به طور منظم برای با او بودن زمان بگذارید

 

رابطه شما با او تا حد زیادی تابعی از مدت زمانی است که در آن رابطه، سرمایه گذاری می کنید. در واقع می توانید با سرمایه گذاری زمان بیشتر در یک رابطه، باعث بالا رفتن ارزش آن رابطه شوید. بدون سامان دادن به زندگی تان به گونه ای که تا حد امکان، زمان خیلی زیادی را با او بگذرانید، نمی توان کسی را شناخت، دوست داشت و آتش عشق را شعله ور نگاه داشت.

باید هر روز در ایجاد زمان هایی برای با او بودن، خلاقیت داشته باشید. یکی از قوانین بزرگ در روابط این است که وقتی در پایان روز به هم می رسید، یک ساعت اول را صرف گفت و گو درباره موضوعاتی بکنید که ارتباطی به شغل و کارتان نداشته باشد. چون شما موجوداتی هستید که وابسته به عادت هستید، اگر شروع به حرف زدن در مورد شغل و کارتان کنید، تا آخر هم راجع به شغل و کارتان حرف خواهید زد و تمامش نخواهید کرد؛ در نتیجه رابطه تان لطمه خواهد خورد.

خیلی افراد این اشتباه را می کنند که در شغل‌شان بیش از حد کار می کنند و وقت یا انرژی کمی برای مهم ترین روابط شان دارند، اما شما که قرار نیست اینطور باشید. تمام مدتی که سرکار هستید را کار کنید. سخت و بی وقفه کار کنید. روی فعالیت های بارزشی تمرکز کنید تا کرتان عقب نماند. این کار باعث می شود بتوانید برای زنی که دوستش دارید و شما را دوست دارد، بیشتر وقت بگذارید.

قانون بزرگ روابط این است: «درخانه، کمیت زمان‌تان مهم است و سرکار، کیفیت زمان تان» کار شما نیاز به زمان با کیفیت دارد که هر دقیقه از روز را روی فعالیت های باارزش کار کنید، اما روابط تان دقیقاً بر عکس است. روابط تان احتیاج به کمیت زیاد زمان دارد که شما دو نفر بتوانید در محیطی آرام و بدون هیچ فشاری که مجبورتان کند کس خاصی باشید، کاری کنید یا حرفی بزنید، با هم وقت بگذرانید.

وظیفه شما این است که زندگی و کارتان را طوری سازماندهی کنید که بتوانید این فرصت های زمانی بزرگ را ایجاد کنید تا با مهم ترین شخص زندگی تان وقت بیشتری بگذرانید. این کار، بیشتر از هر چیز دیگری که می توانید انجام بدهید، تضمین می کند که با زن دلخواه تان آشنا بشوید، ازدواج کنید و با خوشبختی با او زندگی کنید.

 

شماره ۲۰: به شم و حس درونی‌تان اعتماد کنید

bg woman headphones21 - آقایان بخوانند - ۲۱ روش مؤثر برای ازدواج موفق  | بخش 3

در روابط تان همیشه باید به حس باطنی و به صدای آرام و ملایم درون‌تان، با دقت گوش بدهید. شما همین حالا هم شمی عالی دارید که اگر در هنگامی که با شما صحبت می کند به آن گوش بدهید، همیشه و در هر موقعیتی به شما خواهد گفت که دقیقاً چه بکنید و چه بگویید.

می گویند احساس درونی زنان، قوی تر از احساس درونی مردان است، اما آزمایش های مجزا چنین نتیجه ای را نشان نمی دهد. محققان دریافته اند که هم مردان و هم زنان، احساس درونی عالی دارند، اما زنان بیش از مردان به احساس درونی شان گوش می دهند.

تقریباً تمام اشتباه هایی که تا به حال داشته اید، نتیجه ی عمل کردن بر خلاف احساس درونی تان بوده است. این مسئله هم در هیچ کجا به اندازه ی روابط تان با زنان مطرح نیست و اهمیت پیدا نمی کند.

وقتی رابطه ای درست باشد، درست بودن آن را احساس خواهید کرد. مجبور نیستید خودتان را به انجام هیچ کاری یا گفتن هیچ چیزی وادار کنید. می توانید کاملاً راحت باشید.

کلمات درست و رفتار درست، به طور طبیعی به سراغ تان می آیند و از شما سر می زنند. اما اگر رابطه ای غلط باشد، همیشه وقتی با او هستید، کمی احساس ناراحتی و تنش دارید. مدام به خودتان یادآوری می کنید که کارهای خاصی را بکنید یا نکنید و مسائل خاصی را بگویید یا نگویید. معمولاً برای این کار، خیلی تلاش می کنید.

وقتی به احساس درونی تان اعتماد کنید، احتمالاً دیگر هیچ گاه اشتباه نخواهید کرد. می گویند انسان وقتی عظمت پیدا می کند که شروع کند به گوش دادن به نداهای درونی اش.

هر گاه به هر دلیلی در روابط تان احساس تشویش و ناراحتی کردید، به جایی ساکت بروید، تنها بنشینید و به جسم تان گوش دهید. همانطور که ساکت نشسته اید، ندای درون تان به شما خواهد گفت که دقیقاً چه بکنید. وقتی هم که برخیزید و راهنمایی و الهام این ندای درونی را دنبال کنید، همیشه در پایان مشخص می شود که کار درست همین بوده است.

نکته جالب درباره ی احساس درونی‌تان این است که وقتی به آن اعتماد می کنید و باورش می کنید، قوی ­تر و موثرتر می شود. وقتی عادت کنید که به احساس درونی تان اعتماد کنید، به شما نشان داده خواهد شد که چگونه هر مشکلی را حل کنید، به هر مانعی چیره شوید و به هر هدفی که برای خودتان می گذارید، برسید. یکی از علایم مشخصه ی نبوغ، همین پذیرش آرام و با اطمینان این شکل برتر از راهنمایی درونی است.

در آشنا شدن و ازدواج با زن دلخواه تان، احساس درونی تان عاملی کلیدی است. همیشه به احساس درونی تان اعتماد کنید. همیشه به شما خواهد گفت که آیا در این رابطه برای شما دست است یا نه.

 

شماره ۲۱: با خودتان رو راست باشید

45 - آقایان بخوانند - ۲۱ روش مؤثر برای ازدواج موفق  | بخش 3

در هر کاری که می کنید و در هر چیزی که می گویید، درستکاری را در پیش بگیرید. در واقع درستکاری اساس اعتماد به نفس، خودباوری، عزت نفس و شرافت است. وقتی در هر کاری که می کنید و هر چیزی که می گویید با خودتان کاملا روراست باشید، احساسی عالی درمورد خودتان خواهید داشت. همیشه حرف درست را می زنید و تصمیم درست را می گیرید. همیشه از احترام و پشتیبانی اطرافیان تان برخودار هستید.

درستکاری، باارزش ترین و مهم ترین خصوصیت در رهبری است. به علاوه خصوصیتی است که زن ها بیشتر از هر چیز دیگری به دنبالش هستند. در حالی که مردها گاهی به دلیل زیبایی یک زن با او ازدواج می کنند، زن ها تقریبا همیشه به دلیل شخصیت یک مرد با او ازدواج می کنند. چون زن ها نگاه بلند مدت دارند، به ویژه در زمینه بچه دار شدن و بزرگ کردن آنها به مدت بیست سال حتی شاید ناخودآگاه، دنبال مردی هستند که درستکار باشد و شخصیتی داشته باشد که آنها بتوانند برای آینده نامحدود به آن تکیه کنند.

ابتدا با خود و سپس با همه  اطرافیان‌تان صادق باشید. قبول نکنید که در رابطه تان با دروغ زندگی کنید. حاضر نشوید که وانمود به داشتن احساسی بکنید که آن را ندارید.

هر چه با خودتان صادق‌تر باشید با دیگران هم صادق‌تر خواهید بود. هر چه با دیگران صادق‌تر باشید، آنها هم با شما صادق‌تر خواهند بود و زندگی‌تان در همه زمینه ها بهتر خواهد شد. اجازه بدهید این برنامه را با تکرار مهم ترین نکته به پایان ببرم:

موفقیت‌تان در ارتباط با یک زن، قابل پیش بینی است. اگر اصولی را که در این برنامه مطرح شد به کار بندید، هیچ چیز نمی تواند مانع آشنایی و ازدواج شما با زن دلخواه تان شود. نقطه ی شروع برای شما این است که کاملاً برایتان روشن باشد با چه نوع زنی به بیشترین میزان خوشبختی خواهید رسید. آن را بنویسید و درباره اش خوب فکر کنید. در ادامه، ابتدا روی این موضوع تمرکز کنید که کسی بشوید که یک زن واقعا برجسته، دلش بخواهد با او آشنا بشود و ازدواج کند. سپس هر گاه با این زن آشنا شدید روی این مسئله تمرکز کنید که طوری با او رفتار کنید که گویا مهم ترین انسان روی زمین است.

 یادتان باشد روابط، مهم ترین مسئله است. توانایی شما در آشنایی و ازدواج با زن دلخواه تان مهم ترین موفقیت در زندگی شما است. توانایی شما در آشنایی و ازدواج با زن ایده آل تان بیش از هر عامل دیگری، روی سلامتی، خوشبختی، رفاه و طول عمرتان تاثیر می گذارد.

چون این موضوع تا این اندازه مهم است، نباید آن را به شانس و اقبال واگذار کنید. مسئله ای است که باید هر روز راجع به آن فکر کنید، کار کنید، کار کنید و برنامه بریزید تا تحقق پیدا کند.

نهایتا اینکه شما در این مقاله می­‌آموزید که چگونه از ضمیر ناخودآگاه‌­تان استفاده کنید و چگونه قفل­های قدرت فوق العاده­ ضمیر آگاه ذهنتان را باز کنید. به ویژه شما می­‌آموزید که چگونه شخصی مثبت، با اعتماد به نفس، مثبت اندیش و دوست داشتنی شوید و چگونه با مهم­ترین افراد زندگی­تان به طور شگفت­ آوری کنار بیایید.

برایتان آرزوی سلامتی، خوشبختی، رفاه و به ویژه آروزی عشق دارم.

بهتون پیشنهاد میکنم اگر میخواهید سریعتر به موارد ذکر شده برسید استفاده از ورکشاپ پیشرفته هدفگذاری قدرتمند ، مدیریت زمان و سابلیمینال پنهان و جملات تاکیدی مثبت را به شما دوستان عزیز پیشنهاد  و  تضمین میکنم .

 بنابراین تاخیر نکنید و سابلیمینال پنهان و جملات تاکیدی مثبت را برای تغییر باورهای ذهنی‌تان و ورکشاپ پیشرفته هدفگذاری قدرتمند را برای موفقیت در جنبه های مهم زندگیتان سفارش دهید. این مقاله زندگی هزاران نفر را تغییر داده و می­تواند زندگی شما را نیز تغییر دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

ورکشاپ پیشرفته هدفگذاری قدرتمند

مدیریت حرفه‌ای زمان

دوره جامع و هوشمند انگیزه نامحدود

جملات تاکیدی مثبت

سابلیمینال پنهان

در همین زمینه، مقالات زیر را توصیه میکنیم بخوانید :

 

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی
چالش هدفگذاری 14 روزه
همین حالا دانلود میکنم
close-link