در 21 روز یک زندگی بهتری بساز

بدون هدف بودن چه تاثیری بر زندگی‌مان دارد؟

زندگی بدون هدف مانند ماشین بدون فرمان یا کشتی بدون سکان در دریای زندگی است که باعث:

1.نارضایتی از زندگی و ناخشنودی   2.افسردگی و بی انگیزگی   3.روزمرگی و کسلی   4.سرگردانی و احساس پوچی
 

 نکته‌ای که خیلی مهمه این است که افرادی که تکنیک‌های رسیدن به اهداف شان را نمیدانند هیچوقت به آرزوهایشان نمی رسند!

با دیدن ویدئوی زیر متوجه میشوید که میزان رضایت و انگیزه ایرانی های بی هدف برای زیر زندگی شون چقدر هست.

تا حالا چند بار با جدیت تمام تصمیم به انجام  کاری کردی ولی در ادامه مسیر ناامید شدی؟

تا حالا چند بار تصمیم به کاهش وزن گرفتی؟

چند بار برای درس خواندن برنامه ریزی کردی؟

چند بار تصمیم گرفتی از شغلی که نه تنها دوستش نداری بلکه برایت زجر آور شده، بیرون بیایی؟


این داستان بخشی زیادی از آدماست. همیشه تصمیم می‌گیریم کاری را انجام دهیم، چند روز رژیم می‌گیریم و باشگاه میریم تا وزن کم کنیم، چند برنامه ریزی منظم برای درس خواندن انتخاب می‌کنیم و …

اما خیلی زود همه چیز به همان روند قبلی و عادت‌های روزمره‌ قبلی برمی‌گردد. این یعنی اینکه نه تنها به آن هدف‌ها نرسیده‌ایم، بلکه حتی آن اهداف را به یاد هم نداریم….

موضوع مهم این است که هدفگذاری و نحوه رسیدن به اهداف، خیلی بیشتر از یک تصمیم یا برنامه ریزی سخت و پر از تلاش فیزیکی است.

با این تفاسیر میخوام ازتون بپرسم.

 آیا رسیدن به اهداف و خواسته ها فقط با سخت کار کردن و تلاش بسیار بدست می آید، یا اینکه راه میانبری هم هست؟

آیا می خواهید بدانید افراد موفق با چه روش هایی به اهداف خود می رسند؟

 آیا می خواهید یک زندگی همراه با عشق، جذاب و انرژی بیشتر شروع کنید؟

 آیا می خواهید از انجام آنچه که دوست دارید درآمد ایجاد کنید ؟

 دوست داری تکلیفت را با تک تک لحظه ها و روزهای زندگیت مشخص کنی؟

اگر جواب شما بله است، پس این دوره مخصوص برای شما طراحی و آماده شده. ویدئو زیر را با دقت ببینید ...

 

 

میخوام بهت بگم من مسيرهاى متفاوتى رو برای داشتن اهداف موفق امتحان كردم تا راه درست رو پيدا كنم و روز به روز به اهدافم نزديك و نزديكتر بشم. الان كه دارم اين متن رو مينويسم واقعا حس عجيبى دارم. دوست دارم اين احساس رو هم به تو دوست خوبم، منتقل كنم.

😍 دوست خوبم، مطمئنا تو هم میتونی ، موفقیتهای زیادی را در زندگیت بدست بیاری. اگر بدنبال موفقیت و هدفگذاری موفق در تمام ابعاد زندگیت هستی. این پیشنهاد ورکشاپ پیشرفته هدفگذاری قدرتمند را از دست نده.

چرا باید هدف داشته باشیم؟

 

هدفگذاری مهمترین عامل حرکت و خلق آینده است. هدفها هستند که مقصد و مسیر زندگیمان را روشن می کند. هدف گذاری مانند ترسیم جاده ای برای آینده است . تلاش بی هدف پرتاب تیر در تاریکی است . آنهایی که رویایی در ذهن و هدفی بر روی کاغذ نداشته باشند مقصدشان ناکجا آباد خواهد بود .

وضعیت زندگی کنونی شما به خاطر اهدافی است که در گذشته برای خود تعیین کرده اید، پس اگر از زندگی کنونی خود رضایت ندارید هدف‌های خودتان را بهتر شناسایی کنید و با روش‌های بهتری برای زندگی خود برنامه ریزی کنید.

 

چرا باید هدف داشته باشیم؟

 

هدفگذاری مهمترین عامل حرکت و خلق آینده است. هدفها هستند که مقصد و مسیر زندگیمان را روشن می کند. هدف گذاری مانند ترسیم جاده ای برای آینده است . تلاش بی هدف پرتاب تیر در تاریکی است . آنهایی که رویایی در ذهن و هدفی بر روی کاغذ نداشته باشند مقصدشان ناکجا آباد خواهد بود .

وضعیت زندگی کنونی شما به خاطر اهدافی است که در گذشته برای خود تعیین کرده اید، پس اگر از زندگی کنونی خود رضایت ندارید هدف‌های خودتان را بهتر شناسایی کنید و با روش‌های بهتری برای زندگی خود برنامه ریزی کنید.

 

نقش ورکشاپ پیشرفته هدفگذاری قدرتمند در رسیدن به اهدافتان

شاید خیلی دوست داشته باشی به موفقیت های بزرگی برسی، شاید برای موفقیت تا حالا راه‌های مختلفی رو امتحان کرده باشی و تلاش بسیاری انجام داده باشی ولی نکته مهم اینه که تلاش بی‌هدف یعنی قدم گذاشتن در مسیر تاریکی.

بنابراین مهمترین عامل رسیدن به موفقیت، برداشتن اولین گام برای آن هست و آن چیزی نیست جز هدفگذاری.

اینکه چطور اهدافمان را مشخص کنیم و چطور برنامه‌ریزی و تمرکز کنیم تا بتوانیم هرچه سریعتر به هدفمان دست یابیم. ما در این ورکشاپ تمامی اینها را بصورت عملی گفتیم.
یادتون باشه اهدافی که کلی و مبهم باشند، اثربخشی ندارند و به آنها نخواهید رسید. بنابراین لازم است تا با روند هدفگذاری و روش های اصولی متمرکز ماندن بر آنها بیشتر آشنا بشویم تا بتوانیم اهداف واقعی خودمان را از دل هوس ها جستجو کنیم و در نتیجه برای رسیدن به آنها گام برداریم. 


راه اندازی یک زندگی توام با هدفگذاری و جذابیت خیلی ساده است. مثل ایجاد طرح جامع زندگیتان است. ورکشاپ پیشرفته هدفگذاری قدرتمند در 21 روز به شما کمک میکند تا در مورد هر چیزی که در زندگی تان میخواهید بدست بیاورید شفافیت داشته باشید.

ورکشاپ پیشرفته هدفگذاری یک برنامه تحول زندگی می‌باشد که به شما کمک میکند تا بدانید. در حال حاضر کجائید؟ میخواهید کجا باشید؟ پگونه به آنجا برسید؟ راهکارهای عملی و مدیریت زمانی و نحوه تمرکز بر آنها چگونه است؟ و اینکه آیا در مسیر موفقیت گام بر میدارید یا خیر؟

در ورکشاپ پیشرفته هدفگذاری قدرتمند در 21 روز تمرین‌ها و فرم‌ها و همچنین پرسشنامه‌هایی برای تکمیل کردن وجود دارد که شما با تکمیل و اجرای آن ها نتایج فوری آن را در زندگیتان خواهید دید. و شاهد انقلاب و موفقیت های بزرگ در زندگیتان خواهید بود.

 

مزایا شرکت در ورکشاپ پیشرفته هدفگذاری قدرتمند

تعیین دقیق باورها و ارزشهای درونی‌تان

تعیین دقیق اهداف در تمام ابعاد زندگی در راستای باورها و ارزشهای اصلی‌تان

مراحل رسیدن به اهداف انتخابی تان

آموزش نوشتن لیست اهداف

آموزش تکنیکهای قدرتمند برای رسیدن به اهداف

حدف موانع و باورهای و افکار منفی تان در جهت رسیدن به خواسته ها

افزایش انگیزی و تمرکز روی اهداف

انجام وظایف بصورت موثر و کارا

افزایش اعتماد به نفس و اشتیاق

کاهش استرس نسبت به آینده و آرامش خاطر

مدیریت حرفه ای زمان

تفاوتهای اصلی این ورکشاپ با بقیه دوره‌های موفقیت؟

1.نتیجه محور بودن

یعنی هدف اصلی این دوره رساندن شما به نتیجه است نه این که صرفا مطالبی را یاد بگیرید.  البته شما هم باید به موارد گفته شده در دوره عمل کنید.  تا گام به گام که شما را به هدف نهایی  نزدیکتر  کند.

2. توجه به همه جوانب موفقیت و حفظ تعادل در زندگی

3. پاسخ  به سوالات و مسائل شرکت کنندگان (مشاوره رایگان)

4. کاملا تست شده

بخش های اصلی ورکشاپ

شناسایی باورها و ارزش‌های اصلی تان و تعیین اهداف در راستای آنها

18 گام پیشرفته هدفگذاری و مدیریت آنها بصورت کاملا عملی

افزایش انگیزی و تمرکز روی اهداف

مدیریت حرفه ای زمان

تعیین حرکت در مسیر موفقیت

شما با  فایل نحوه شناسایی ارزشهای اصلی براحتی میتونین باورها و ارزش‌های اصلی خودتون را مشخص کنید. سپس اهداف زندگیتون را در مسیر اون ارزشهاو باورها تعیین کنید .

 

رسیدن به آرزوهاتون چقدر براتون ارزش داره.

تا به حال در مسیر زندگی  چقدر از خودتون راضی هستین،چندتا شغل عوض کرده اید، شاید سرمایه زیادی را از دست داده باشید و مهمتر از همه اینکه فکر کنین زمان خودتان را از دست رفته بدانید و حاضر باشید تا چند میلیونی را به یک مشاور بپردازید تا بتواند شما را در زمینه کسب و کار، زندگی و  یا زمینه های دیگر، بهتر راهنمایی کند. ولی شما خودتان می توانید مشاور خودتان در تمام ابعاد زندگی‌تون باشید. حتی می توانید به جایی برسید که به سایر دوستانتان هم مشاوره بدهید.

شما با خرید این ورکشاپ دیگر نیاز به مراجعه برای مشاور ، برای کشف توانایی ها و استعدادهایتان و آنچه که دوست دارید انجام دهید، نخواهید داشت و می توانید هزینه چند میلیونی آنرا پس انداز کنید! در واقع شما با خرید این محصول، برای موفقیت و پیشرفت خودتان با مبلغی کم، سرمایه گذاری می کنید و وقتی که نتیجه فوق العاده آنرا در زندگی خودتون ببینید، از سرمایه گذاری که کردید خوشحال می شوید و می توانید با این سرمایه گزاری، زندگی هدفمندی را برای خودتان خلق کنید.

من مطمئنم شما که تا اینجای صفحه را مطالعه کرده اید، قطعا جزو افرادی هستید که به دنبال موفقیت و رسیدن به اهداف تون هستید. به شما تبریک می گویم. به جمع موفق های آینده خوش آمدید.

مزایای دریافتی ارزش واقعی
شناسایی ارزش‌های اصلی و تعیین اهداف در راستای ارزش های اصلی + پرسشنامه ارزیابی 14000 تومان  
18 گام پیشرفته هدفگذاری بصورت کاملا عملی 34900 تومان
مدیریت حرفه ای زمان 19900 تومان
تمرکز بر اهداف 14900 تومان
آیا در مسیر موفقیت حرکت می کنید 14900 تومان
فرم های هدف گذاری + پرسشنامه ارزیابی ابعاد زندگی 12000 تومان
مشاوره تخصصی  رایگان
ارزش کلی 97000 تومان

ارزش واقعی این دوره 97000  تومان است، ولی شما می توانید با سرمایه گذاری 67،900 این دوره ارزشمند را دریافت نمایید

تخفیف ویژه   : شما می توانید  این ورکشاپ پیشرفته را با30 درصد تخفیف با قیمت  67,900 تومان  سفارش دهید.

فرصت محدود است

سفارش ورکشاپ پیشرفته هدف گذاری قدرتمند

• نوع محصول : دانلودی
• ارزش این محصول 67900 تومان
• 10 جلسه آموزشی تصویری
• فرم های هدف گذاری
• مدت آموزش: 2 ساعت و 38 دقیقه

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

گارانتی سه گانه دوره

3 تضمین متمایز برای رضایت بخشی و آرامش خاطر شما

1.کیفیت

شما بالاترین سطح کیفیت در هر جنبه ای از این دوره، در جزئیات، ساختار و محتوای مطالب را خواهید دید.

2.نتایج

پس از شروع دوره، شما متوجه تغییرات عمیق در وجودتان در روزهای آینده خواهید شد و نگرش شما نسبت به توانایی هایتان بصورت مثبت تغییر خواهد کرد.
تمامی محصولات گروه تحقیقاتی متا فکر دارای گارانتی گارانتی اثربخشی می باشد.
 

ما عاشق خواندن نظرات شما دوستان عزیز هستیم

17 دیدگاه ها

 1. سروش گفت:

  سلام عالی بود ، هدفگذاری نه تنها باعث افزایش انگیزه روز به روزم شده بلکه باعث شده که بهترین حالت زندگی خودم را داشته باشم.

 2. ثریا خطیبی گفت:

  سلام . از دوره ورکشاپ هدفگذاری استفاده کردم . الان که تقریبا 15 روز هست که بکار گرفتم متوجه شدم بدون هدفگذاری در زندگی ،رسیدن به موفقیت یا اهداف خیلی ضعیفه. در واقع من قبلا بیشتر زندگی افراد موفق را مرور میکردم اما تصمیم گرفتم طبق روشهایی که گفتین اهدافم و را بنویسم و طبق تمرکزم را هر روز زیاد کنم و خودم یکی از اونها باشم.

 3. Mahmud گفت:

  بسیار جالب و مفید بود. مخصوصا نحوه آموزش که بیشتر مواقع بصورت عملی، باید اهداف خودمون را هم تنظیم میکردیم.

 4. متا فکر گفت:

  سلام متافکری های عزیز ، خیلی خوشحالم که ورکشاپ هدفگذاری براتون مفید بوده، سپاس گزاری میکنم از بازخوردهای که روی این ورکشاپ داشتین. انشااالله بصورت مستمر اهداف تعیین شده تون را انجام بدین و موفقیت خودتون را جشن بگیرین.

 5. بهرامی گفت:

  این دوره برای افراد پر مشغله با رویاهای بزرگ که نمی دانند چگونه و چه کاری را انجام دهند و به کسایی که اهداف زندگی شون را به چه نحوی تعیین کنند و به سر انجام برسانند مناسبه.

 6. رضا علوی گفت:

  تنها در یک هفته، تونستم شفافیت در مورد اهدافم ایجاد کنم و بدونم چه چیزهایی در زندگی برام مهم اند. بخش دیگه اش نحوه تمرکز بر اون چیزهایی که مشخص کرده بودم بود که برام کاربردی بود . متشکرم

 7. خانم یگانه گفت:

  سلام، روند هدفگذاری خیلی دوست داشتنی بود، بعد از نوشتن اهداف بر طبق فرایندهای که گفتین، حرکت در مسیر پیشرفت ، روز به روز برام واقعا شگفت انگیز هست . طی این 3 هفته تغییرات زیادی را در زندگیم احساس کردم. واقعا ممنونم.

 8. بهاره گفت:

  با عرض سلام و ادب خدمت شما

  من تمایل بسیار زیادی برای شرکت حضوری در کارگاهها و سمینارهای مرتبط با مطالب ارسالی را دارا هستم لطفا به من معرفی نمایید.
  مطالب ارسالی این سایت بسیار مفید و جذاب بود .

  ممنون

 9. حسین گفت:

  سلام . با این که برای کارم وقت کافی می گذارم، اما باز احساس می کنم که پیشرفت چندانی در کارم ندارم. واقعا مشکل از کجاست. ممنون میشم پاسخ بدین.

  • متا فکر گفت:

   متافکری عزیز سلام
   چون اهداف مشخص و دقیقی تری نداری.خیلی از ما فکر می کنیم که اگر بیشتر کار کنیم، قطعا نتایج بهتری در کارمان خواهیم گرفت. اما نکته اینجاست که شما اگر هدف مشخصی برای خودتان نداشته باشید، با کار زیاد هم حتی به نتیجه نمی رسید.
   وقتی اهداف تان را می نویسید، ذهنتان فعال می شود و بهتر و دقیق تر می توانید آن ها را مشخص کنید. دلیل دیگر این است که نیرویی در نوشتن نهفته است که باعث تحقق اهداف می شود. چون وقتی این کاغذ که اهداف را در آن نوشته اید جلوی چشمتان باشد و دائما به آن نگاه کنید، انگیزه ای می شود که تلاش خود را برای رسیدن به آن اهداف بیشتر کنید.
   یادتون باشد شما شرایط کنونی زندگیتان را نمی توانید یک شبه تغییر دهید، اما مسیر و جهت حرکت تان را در یک لحظه و حتی با شنیدن یک جمله می توانید تغییر دهید. مقصد را مشخص کنید و برای رسیدن به آن هدف گام بردارید.
   با تهیه ورکشاپ هدفگذاری پاسخ تمام سوالهای ذهنی تون را دریافت میکنیدو با اجرای و اقدام عملیاتی ورکشاپ موفقیت خودتون را حتمی میکنید.

 10. فرخ گفت:

  سلام من این دوره را نزدیک به یک ماهی هست که خریدم.واقعا توی این ی ماه احساس زیبا و با انگیزه برای رسیدن به اهدافم دارم. بابت این محصول کاربردی خیلی از آقای محمدی تشکر می کنم و می‌خواستم به بازدید کننده های عزیز تون هم بگم که اگر واقعا دنبال موفقیت و هدفدار زندگی کرددن در جنبه های مختلف زندگی شون هستند حتما این ورکشاپ هدفگذاری را تهیه کنند. ارادتمندتان فرخ

  • متا فکر گفت:

   متافکری عزیز سلام
   از بازخورد مثبت و با انگیزه تون بسیار سپاسگزارم، خیلی خوشحالم که براتون مفید بوده، انشاالله همیشه موفق، پایدار و پرانرژی باشید.

 11. فروشگاه اینترنتی پوشاک مردانه گفت:

  اقا لینک مطلب 7 رژیم موفقیت را پیدا نکردم. میشه راهنماییم کنید؟

  • متا فکر گفت:

   متافکری عزیز سلام.
   لینک مقاله 7 رژیم ذهنی فوق العاده موثر 21 روزه برای موفقیت را در اینجا قرار میدم امیدوارم از سایر مقالات هم که در بخش مقالات قرار داره استفاده کنید.

   http://metafekr.com/7-mental-diet/

 12. سلام !‌ من خارج از جمهوری اسلامی ایران زندگی میکنم ! چطوری میتونم payment را اجرا کنم

  • متا فکر گفت:

   متافکری عزیز سلام .

   در پاسخ به سوال تون در مورد نحوه پرداخت

   یا میتونید به شماره حساب بانک ملی 0216129602007 و یا به حساب ارزی بانک ملی 1430810000556 بنام مهدی محمدی از طریق صرافی ها موجود در کشور مبدا از طریق روابط صرافی به این حساب واریز نمایید.
   و عکس واریزی را برای ما ارسال کنید لینکهای دانلود را خدمت تون از طریق ایمیل ارسال میکنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جملات تاکیدی

 تخفیف 40 درصدی 

این فرصت دیگر تکرار نخواهد شد. کد تخفیف زیر را وارد کنید
 کد تخفیف : off40
همین حالا این محصول را با 40 درصد تخفیف دریافت کن
close-link
دانلود رایگان کتاب الکترونیکی
چالش هدفگذاری 14 روزه
همین حالا دانلود میکنم
close-link