گروه تحقیقاتی متافکر از سال 1394 با هدف توسعه فرهنگ موفقیت در زندگی و کسب و کار و هدفمند کردن آنها با شعار تبدیل آرزوها به واقعیت با خود باوری شروع به کار کرد . انگیزه والای کمک به افراد اعم از دانشجویان ، کارمندان ، زنان خانه دار ، کودکان و نوجوانان و به طور کلی افراد علاقمند به موفقیت از اهداف اصلی این مجموعه بوده است .
از این رو به منظور دستیابی به اهداف و موفقیت، ( با هر شرایط و سن و سالی ) با استفاده از سیستم متا فکر فعالیت همه جانبه خود را جهت ارائه خدمات بهتر آغاز کرده است .


ماموریت گروه تحقیقاتی متا فکر


ماموریت ما این است با ارائه بهترین کیفیت در آموزش ها و محصولات کاربردی و عملی، کاری کنیم که مشتریان و کاربران ما به پیشرفت های بزرگی در زندگی و کار خود دست پیدا کنند، همچنین ما هیچگاه مشتریان خود را تنها نخواهیم گذاشت، با پشتیبانی فنی، پاسخ به سوالات و به روز رسانی ها سعی می‌کنیم همیشه همراه شما باشیم.

ماموریت ما ارائه راهکار های علمی و عملی در راستای رسیدن به موارد ذیل می باشد :


گسترش فرهنگ حائز اهمیت هدف گذاری و رسیدن به آرامش برای تمامی افراد جامعه
تغییر باور ها نسبت به دستیابی به اهداف
ایجاد انگیزه و اشتیاق در افراد برای فعالیت در حوزه مورد علاقه خود
ایجاد بستری مطمئن برای دستیابی افراد به درآمد پربازده


چشم انداز


چشم انداز ما ایجاد مرجعی مورد اعتماد و کارا جهت تقویت ذهنی افراد برای دستیابی به اهداف شان و گسترش خودباوری می باشد.

مهدی محمدی - مدیر، موسس و مشاوره انگیزشی و هدف گذاری


من مهدی محمدی، موسس و مدرس گروه تحقیقاتی متافکر و مدرس دانشگاه هستم و هدفم تحقیق و توسعه برای یافتن راهکارهای نوین عملی و کاربردی بجای روشهای سنتی ، جهت لذت بردن از زندگی و رسیدن به موفقیت در زندگی و کسب و کارم، هست. من تمام روشهای موفقیت رو بصورت کاملا کاربردی از سال 86 طی دوران دانشجوییم تجربه کردم و به اکثر اهدافی که در زمینه های علمی، حرفه و زندگی داشتم با توکل به خدای رحمان تونستم با استفاده از روشهای که در موردشون تحقیق و بررسی کرده بودم، به اهدافم برسم. همچنین دانش ام رو طی سالهای اخیر در این زمینه با استفاده از ترجمه کتابهای مرتبط و مطالعه کتاب های موفقیت، بصورت خارق العاده ای افزایش دادم تا اینکه در سال 94 تصمیم گرفتم دانش ام رو عمومی کنم.

وحید رسولی فرد - موسس و مشاوره کسب و کار اینترنتی


من وحید رسولی فرد، موسس و مدرس متا فکر هستم. علاقه اصلی من آموزش و سخنرانی در مورد موفقیت، هدف گذاری و کسب و کار اینترنتی هستش و من عاشق وب مستری هستم. سه سالی هست که علایقم رو پیدا کردم و دارم بصورت تخصصی روی کسب و کار اینترنتی، کار و مطالعه میکنم. در مورد اجرایی کردن ایده ها و کسب و کار اینترنتی هم به صورت کاملا تخصصی به بیش از 100 نفر، مشاوره دادم. کتاب خواندن هم بخش بزرگی از زندگیم رو گرفته و هر روز دارم در جهت پیشرفت، تلاش میکنم