شما اینجائید، عالیه ! برای اینکه به شما بگیم چرا جای درستی را انتخاب کردید خیلی خوشحال و هیجان زده ایم.

شما آگاهانه یا ناآگاهانه، بدنبال پاسخی برای تغییرات بهتر زندگیتان هستید. بنابراین افکارتان شما را به این سمت هدایت کرده است بدلیل اینکه:

 شما در حال تلاش برای تغییر هستید

 شما بدنبال یک راه حال واقعی و کارساز و مداوم هستید

راه حل های که در متافکر ارائه میشود قادر است یک تغییر بسیار بزرگ و قابل توجهی در زمان کوتاهی در زندگی تان ایجاد کند.

ماموریت گروه تحقیقاتی متا فکر

ماموریت ما این است که به شما کمک کنیم زندگی زیبا و لذت بخشی را برای خودتان بسازید که مردم و خودتان عاشقانه آن را دوست داشته باشید و پیشرفت های بزرگی را در زندگی تان تجربه کنید.

همچنین ما هیچگاه مشتریان خود را تنها نخواهیم گذاشت، با مشاوره، پشتیبانی فنی، پاسخ به سوالات و به روز رسانی ها سعی می‌کنیم همیشه همراه شما باشیم. چشم انداز ما ایجاد مرجعی مورد اعتماد و کارا جهت تقویت ذهنی شما برای دستیابی به اهداف تان و گسترش خودباوری می باشد.

در متا فکر به شما کمک می کنیم تا

 زندگی لذت بخش، با انگیزه و آرامی را به همراه خانواده عزیزتان داشته باشید

 بتوانید اهداف‌تان را تعیین و در راستای اهداف‌تان با انگیزه بیشتری حرکت کنید

ضمیرناخودآگاه تان را مجدد برنامه ریزی کنید و سریع تر به اهدافتان برسید

به یاد داشته باشید که با استفاده از جملات تاکیدی مثبت، پیشرفت های زیادی را در زندگیتان تجربه خواهید کرد و شاهد انقلاب بزرگی در زندگیتان خواهید بود.

برای اینکار یکی از بهترین و موثر ترین روش‌ها برای رسیدن به خواسته‌ها استفاده مستمر از جملات تاکیدی است. در حقیقت به کمک تکرار جملات تاکیدی به ضمیر ناخودآگاه خود اطلاع می‌دهید که تمایل به رسیدن خواسته‌هایتان ( عشق، ثروت، روز زیبا و ... ) را دارید. این ضمیر ناخودآگاه ماست که مدام نقشی اساسی بازی می‌کند.

در واقع ما می‌توانیم با اراده و عزمی آگاهانه، با تکرار جملات تاکیدی محتوای ضمیر ناخودآگاه را تغییر دهیم.

 

متافکر از طریق جملات تاکیدی مثبت و سابلیمینال مسیج در ابعاد مختلف زندگی‌تان ، باعث تغییرات اساسی در ذهن و افکار شما و همچنین ضمیر ناخودآگاه‌تان می‌شود تا افکار و باورهای منفی را از ذهن‌تان رها کند. و بجای آنها افکار مثبت را از طریق تکرار جملات تاکیدی مثبت وارد ضمیر ناخودآگاه‌تان می‌کند.

از آنجائیکه ضمیر ناخودآگاه حد و مرزی نمی‌شناسد مگر برای هرآنچه خودآگاهانه انتخاب می‌کنید. همچنین عادت‌های شما در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد. بنابراین ضمیر ناخودآگاه به مراتب قوی‌تر و سریع‌تر از ضمیر خودآگاه است. ضمیر ناخودآگاه می‌تواند شما را به هرجایی که بخواهید ببرد و کمک ‌کند تا سریع تر و راحت تر از آنچه ضمیر خودآگاه می‌تواند برایش کاری کند، تا به آرزوهایتان در زندگی برسید.

مزیتی که متافکر در مقایسه با رقبا دارد این هست که علاوه بر اینکه بهترین جملات را در قالب فایل های صوتی بهمراه فایل صوتی هیپنوتیزم بیکلام که در پس زمینه جملات تاکیدی پخش میشود، همچنین این جملات تاکیدی را بصورت تصویری طراحی کردیم تا فرایند شکل گیری عادتهای جدید از طریق تجسم سازی ذهنی خیلی سریعتر صورت بگیرد.

اعضای گروه تحقیقاتی متا فکر

مهدی محمدی

 مدیر گروه تحقیقاتی متا فکر

 مشاور حوزه کسب و کار

 سخنران در حوزه موفقیت و هدف‌گذاری

 مشاوره انگیزشی و هدف گذاری

استاد مدعو نمونه گروه مدیریت دانشگاه زنجان

من مهدی محمدی، موسس و مدرس موفقیت و مشاور کسب و کارها هستم و هدفم تحقیق و توسعه برای یافتن راهکارهای نوین عملی و کاربردی بجای روشهای سنتی ، جهت لذت بردن از زندگی و رسیدن به موفقیت در زندگی و کسب و کارم، هست.
مسيرهاى متفاوتى رو برای داشتن اهداف موفق و موفقیت بصورت کاملا کاربردی از سال 86 طی دوران دانشجوییم امتحان كردم تا راه درست رو پيدا كنم و روز به روز به اهدافم نزديك و نزديكتر بشم. و به بیش از 90 درصد اهدافی که در زمینه های علمی، حرفه و زندگی داشتم با توکل به خدای رحمان تونستم با استفاده از روشهای که در موردشون تحقیق و بررسی کرده بودم، به اهدافم برسم.
همچنین دانش ام رو طی سالهای اخیر در این زمینه با استفاده از ترجمه کتابهای مرتبط و مطالعه کتاب های موفقیت، بصورت خارق العاده ای افزایش دادم تا اینکه در سال 94 تصمیم گرفتم دانش ام رو عمومی کنم.
الان كه دارم اين متن رو مينويسم واقعا حس عجيبى دارم. دوست دارم اين احساس رو هم به تو دوست خوبم، منتقل كنم. ميخوام بهت بگم که تو دوست خوبم، مطمئنا تو هم میتونی موفقیتهای زیادی را در زندگیت بدست بیاری. اگر بدنبال موفقیت در تمام ابعاد زندگیت هستی
باید قبل از هدف‌گذاری، ارزشهای اصلی زندگیت را بشناسی ، سپس اهدافت رو متناسب با ارزش‌های اصلیت تعیین کنی. این مرحله‌ای که خیلی‌ها هنگام هدف‌گذاری فراموش میکنن و در نتیجه نمیتونن به اون اهداف مد نظرشون برسن.
مطمئنم اگر اهدافت را مطابق باارزش‌ها، باورها و اعتقادات زندگیت انتخاب کنی بیشترین احساس رضایت و خوشبختی را خواهید داشت.

لینک دانلود فایل شناسایی ارزش‌های اصلی
همین حالا برای داشتن زندگی زیبا و هدفمند و هدفگذاری موفق بر روی لینک زیر کلیک کن.

وحید رسولی فرد

وبمستر و مدیر IT وبسایت متا فکر

مدیر وبسایت اینستاگرام پرو

 مدرس دوره های تخصصی کسب و کار آنلاین و بازاریابی با شبکه های اجتماعی

 عضو اصلی دوره بازرگانان کوچک با حمایت اتاق بازرگانی استان زنجان

 مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی

 سخنران در حوزه کسب و کار

 مشاوره افزایش فروش و بازاریابی اینترنتی

هدف گروه تحقیقاتی متا فکر

هدف اصلی متافکر این هست که علاوه بر تغییر باورهای دورنی شما به سمت باورها و افکارهای مثبت ، به شما کمک میکند تا برای رسیدن به اهداف زندگی تون ، هدفگذاری پیشرفته داشته باشین و شما را در اجرایی کردن اهداف تون با انگیزه زیاد و مستمر تا انتها کمک تان میکند. و یک هدیه برای شما در همین ابتدای کار در نظر گرفتیم و اون هم دانلود کتاب 4 ستون طلائی هدفگذاری از طریق لینک زیر هست.

دانلود رایگان کتاب 4 ستون طلائی هدفگذاری

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی
چالش هدفگذاری 14 روزه
همین حالا دانلود میکنم
close-link